Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bomschuiten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Eendenfamilie bij de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Otto B. de Kat, 1970. 1907 - 1995. Berglandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse School. Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40,5 cm. In redelijke staat.
Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met dorp en zeilboot. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 38 cm. In goede staat.
Exel. Hollandse School. Riviergezicht met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Th. Penning. Hollandse School. Drents landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.
N. Beek. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren aan eettafel. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 54 x B 78 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Spoorwegovergang. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 70-er Jaren. Figuren voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Krishna Reddy. 1925 - 2018. Waterlelies. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Aardetinten. Acryl op papier. Afmeting: H 25,5 x B 40 cm. In goede staat.
H. Frauenfelder. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
17 Gravures op papier. Onder meer; handen + voeten studie. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 21 x 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
P. Bosman. Circa 1930. Hollandse School. Vissersboten met garnalenvisser aan strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Ad Haan. Circa 1930. Havengezicht Rotterdam met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
G.F. Teyssen. 1873 - 1955. Wandelaars in heidegebied. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.
G. Gorter. 1884 - 1967. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting; H 49 x B 32 cm. In goede staat.
J.H.P. van Hoppe. Hollandse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1994. 1818 - 2002. Man met stropdas. Ets op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Stilleven met olielampen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.
U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.
Twee antiek Afrikaanse ikonen. Eerste helft 20e eeuw. Canvas op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure 'du Port et des Chantiers du Havre'. Deels handingekleurd. Scheepsbouw. Gravure op papier. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse oude/antieke prenten/litho's etc. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
J. Wezenaar. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.
Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Fedor van Kregten. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In redelijke staat.
Henri Daalhoff, 1942. 1867 - 1953. Bomen met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
S.A. Krausz, 1794. 1760 - 1825. Studie tekeningen koeien, nummer 5. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21s B 18,5 cm. In goede staat.
Twee etsen Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Binnenhof + wintergezicht. Etsen op papier. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
2x Hollandse School. 1x Monogram M.v.W., Havengezicht (zwarte inkt). 1x P.M. Brouwer Fecit, 1819 - 1886. Aquarel landschap. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24x B 34 cm. In goede staat.
K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke biedermeier miniatuur portretten in parelmoerlijst. 2x Dames portret. Beide zijn (onduidelijk) gesigneerd. Afmeting (met lijst): H 10 x B 11 cm. / H 10 x B 9 cm. In goede staat.
Naar Charles Gruppe. Circa 1900. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
German Grobe. Dorpsgezicht Katwijk met vissersvrouwen. Olieverf op schilderskarton. Krimpnaden. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In matige staat.
Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Drie oude ingelijste landkaarten. 1x Kaart van de stad Wenen, Afmeting (met lijst): H 71 x B 64 cm. 1x Kaart Wartenberg, afmeting: H 40 x B 37 cm. 1x Kaart noord Friesland, afmeting: H 75 x B 55 cm. I...
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
R. Rounivkov. 1939. Russische School? Stilleven met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke metalen lijst met opgewerkte bloemen (brons kleurig) + gravure van Trigt. 19e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 55 cm. In goede staat.
2x 18e Eeuwse Hollandse gravure, Middelburg. 1x Kerk met figuren, vouwen + één scheurtje. 1x Molenwater te Middelburg met figuren. J.B. probst sculp. + G.B. probst excud. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In ...
Twee vroeg 19e eeuwse Engelse prenten in originele vergulde lijsten. G. Merland pinx. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Wim Izaks. Ongesigneerd. 1950 - 1989. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Russische School. 20e Eeuw. Verso gesigneerd. Landschap in de stijl van Salvador Dali. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.
Russische School. 1993. Verso gesigneerd. Naakte dames op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 63 cm. In goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Jazz ballet danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lotti. Herman Brood stijl. Titel: Family of 5. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 149 cm. In goede staat.
E. van der Ven, 1919. 1866 - 1944. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure, Het oprechten des tabernakels met de heilige vaten en 't gereedschap. G. Hoet del. J. de Later fecit. Jacobus de Later, circa 1705. Gravure op papier. Afmeting: H 36 x B 44 c...
Paul van Gijn. Hollandse School. Indonesische jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 21 cm. In goede staat.
Drie werken door Schalm?. 90-er Jaren. 1x Gemengde techniek, gouache. 2x Aquarel. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Johannes Hendrik Eversen. 1906 - 1995. Stilleven met Roemer, tinnen klepkan en kievits eieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Pendant W. Jansen. Twee bloemstillevens. 1892 - 1969. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram A.G. Circa 1900. Franse School. Dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Bergachtig landschap met figuren en gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 54 cm. In redelijke staat.
H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram J.V. Tweede helft 20e eeuw. Twee dames in keuken met vogelkooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J. Wilkinson. Circa 1900. Handbeschilderde porseleinen plaquette met vogel voorstelling. Afmeting: 65 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. Dame speelt piano in woonkamer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 49 cm. In goede staat.
Paolo Sistilli. Italië 1950. Abstracte compositie in aardetinten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 105 x B 105 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Zeilboten op het Markermeer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Edele heer in bierkelder. Olieverf op linnen. Afmeting; H 60 x B 50 cm. In goede staat.
4x Ida Bagus Madé Terang. 1915 - 1999. Indonesische School. Traditionele dans voorstellingen. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures. 1x A Hacque op de Driegaten 18e eeuw. 1x Ruisdal pinx door Georg Hertel, 18e eeuw. 1x Dancker Danckertz, Rubens voorstelling, 1634 - 1666. 1x Fabul IX, J. El. Ridiger Fec., 1699...
Tonnis van Essen. Herkomst uit galerie Almelo. Tuinfeest met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In goede staat.
H.J. Doodhout. 1842. Hollands dorpsgezicht met figuren en ijspret. Sepia op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Richard Robjent. 1937 -. Plasgezicht met eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.
Cornelis de Waal. 1881 - 1946. Hollands wintergezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30,5 cm. In goede staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1952. Boerderij met boerin, tuin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 36 cm. In goede staat.
Rolf Weijburg. Nr. 1/10. Titel: Encounters West. Kleurenets op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Dolf Zwerver. 1932 - 2010. Nr.: 229/250. Figuren in tuin. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.