Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Litho, Heimrad
Startprijs 25 EUR

Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G

Schilderij, ijsgezicht
Resultaat: 60 EUR

S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR

Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Haagse School, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 51x41cm. Cond.:g

Schilderij B. Medema
Resultaat: 35 EUR

Bernard Medema, olieverf op linnen, huis met poort en boerenvrouw 24,5x18,5cm. Cond.: G

Wim Bos, aquarel
Startprijs 125 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 - 1974), gemengde techniek op papier, Rotterdamse haven 61x46cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Startprijs 50 EUR

P. Otello 20e eeuw, olieverf op paneel, winters stadsgezicht met gracht en figuren 30x40cm. Cond.: G

2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 25 EUR

Twee maal Wilhelm Grimm (1904 - 1986 Duitse School), houtsnedes op papier, musicerende figuren 37x46cm. Cond.: G

Schilderij, dames met koets
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht bij avondlicht met twee dames 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ancone
Resultaat: 135 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Jaap van Kregten
Startprijs 100 EUR

Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, plant ca. 1890
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op linnen, plant 18x23cm. Cond.: G

Litho, Laure Malcles-Masereel
Startprijs 25 EUR

Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met druiven
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met druiven 13x20cm. Cond.: G

Otto Herter, tekening
Resultaat: 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G

Schilderij, W.J. Moriana
Startprijs 800 EUR

W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. COnd.: G

Aquarel, Baney
Startprijs 350 EUR

Baney R.?, gemengde techniek op papier, figuren met maskers bij vrouwelijk beeld 40x50cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij 1966
Startprijs 450 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1966, Indonesische school (verso etiket Singapore Art Gallery), olieverf op linnen, Indonesische vissers met boten bij avond met lantaarnlicht 137x80cm. Cond.: G

Schilderij, Bernardsky
Startprijs 480 EUR

Guenaodi Bernardsky (Russische School, St. Petersburg), olieverf op linnen, meisje bij tafel 50x70cm. Cond.: G

Otto Herter, abstract
Startprijs 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm.

C. Cornelisz, aardbeien
Startprijs 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, aardbeien 18x13cm. Cond.: G

Aquarel, Fiedler
Resultaat: 15 EUR

Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G

Schilderij, 3 figuren in bos
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G

Louis Meys, danseres
Startprijs 150 EUR

Louis Meys, olieverf op linnen, danseressen 60x80cm. Cond.: G