P. Renard 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 30x40cm. Cond:G
M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G
Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G
Roland Terpstra leerling Jan Korthals, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 70x45cm. Cond:G
Germ de Jong 1886-1967 Bergense school schilder, stadsgezicht Den haag, aquarel op papier 19x27cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, landschap met boerin bij boerderij, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G
Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G
H. Bogaerts 1908, 1877-1933, portret oudere dame, olieverf op linnen, 51x66cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw etiket verso onduidelijk, interieur met kind en hond olieverf op paneel 36x28cm. Cond:G
Suger L.S? Duitse school antiek interieur, olieverf op paneel. 24x30cm. Cond:G
Theo Goedvriendt 1879-1969, stilleven, wijnfles met bloemen op tafel, olieverf op paneel, 62x24cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
Anna Maria Wuytiers -Blaauw 165-1944, bloementak, aquarel op papier 45x69cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G
Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G