Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U
Acht Djokja zilveren onderzetters met gehamerde bodem en uitgestoken florale randmotieven, 800/000, ø9cm., samen ca. 303gr., Cond.:U
Vis, zilver verguld, met emaille. Hanger in de vorm van een vis, 22mm, versierd met blauw en lichtgeel emaille. De ogen zijn gemaakt met licht oranje/roze stenen. ca 7 gr.
Vijf antieke Hollands zilveren dessertvorken 835/000, jaarletter W: 1881, MT: A. Engbersen Breda, ca. 140gr. Cond.: U
Vier antieke Hollands zilveren soeplepels 835/000. Diverse MT en jaarletters ca. 239gr. (samen) Cond.: U
Ovale 835/000 zilveren tabaksdoos, rondom voorzien van diverse gedreven romantische afbeeldingen, Nederlands gekeurd, ca. 1904, ca. 2.5x11x4.5cm.,