Antiek Hollands zilveren vesta, rondom met de hand uitgestoken florale motieven, 835/000, Jaarletter: O, 1843, 5.5x2.5x1cm., ca. 17gr., Cond.:U
Zware Hollands zilveren kroketschep, 835/000, Jaarletter: H, 1942, MT.: van Kempen. L.15.5cm., ca. 64gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren cakeprikker, bekroonbd met Michiel Adriaans zoon De Ruijter, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: S, 1928, MT.: Hooykaas, Schoonhoven, L. 20cm., ca. 32gr., Cond.:U
Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U
Fraaie gefacetteerde zilveren bonbonschaal op voet, MT: Kon. van Kempen, Begeer en Vos - 's Hertogenbosch anno 1922, 5,5xø12cm. ca. 112gr.
Beschilderde(zalm kleurig) porseleinen theebus met 835/000 zilveren montuur en fraai gegraveerde dop.MT.: W.Baksteen en C.J.Middendorp, Rotterdam, ca. 1870, 17xø8cm.