Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chin. schotels, visdecor
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen sierschotels met karperdecor; 1x geschulpte schotel (gesigneerd) met centrale karper en versieringen ca. 1900-1930 ø18,3cm. en 1x Schotel met 2 karpers en decor van blauw...

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

Chinese rijstwijn set
Startprijs 150 EUR

Prachtige natuursteen 8-delige rijstwijnset ca. 1900 in zeer goede staat; trekpotje, tablet en 6 kommen 7,5xø14,5cm. Cond.: G

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...

Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.

3 Chinese borden
Startprijs 140 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden, Chen Lung met landschapsdecor, lichte randschades ø23cm. Cond.: R-G

Grote Chin. schotel, draak
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met drakendecor en geschulpte rand. Gesigneerd en in zeer goede staat ø44,2cm.

Chin schotel, geschulpt
Resultaat: 100 EUR

Grote oude geschulpte porseleinen schotel met eenden en floraal decor 20e eeuw in zeer goede staat ø49,8cm.

Grote Chin. schotel
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G

3 Div. kop&schotels
Resultaat: 125 EUR

Drie Chinees porseleinen kop & schotels; 1x imari (lichte randschade kopje en haarlijn schotel) 8,5xø13,5cm., 1x Familie Verte met figuren- en gouddecor (Cond.: G) 6,5xø12,5cm. en 1x met decor van fig...

3 Chinese borden
Startprijs 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 2e helft 20e eeuw met rijk decor in goede staat.

4 Chinese vaasjes
Resultaat: 35 EUR

Vier oude Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 en later (2x gesigneerd). In zeer goede originele staat 9,5-12cm.

2 Kop & 4 Schotels
Resultaat: 220 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees Familie Roze met haandecor (zeldzaam); 2x kop&schotels (minimale randschade kopjes) en 2 losse schotels ( 1 oude haarlijn) 4,5xø10,5cm. Cond.: R-G

3 Delen porselein
Startprijs 45 EUR

Porseleinen koffieset ca. 1900 met landschap en bloemendecor; koffiepot, suikerpot en melkkan 7-13cm. Cond.: G

3 Kutani vaasjes
Resultaat: 35 EUR

Drie 19e eeuwse Japans porseleinen Kutani vazen met landschap- en bloemendecor (vogels en figuren). gesigneerd 9-16cm. Cond.: G

2 Kop & 3 Schotels
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes&schoteltjes met bloemen- en figurendecor. Twee sets en 1x losse schotel 4,5x10cm. Cond.: G

2 Delen Chin. porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x vaas met drakendecor (gesigneerd) 19xø12cm. en 1x schotel met drakendecor (gesigneerd) ø20,3cm. Cond.: G

4 Chin. kop&schotels
Startprijs 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze bloemdecor, 1 kopje met minimale chip 4xø10cm. Cond.: G

2 Kop & 3 Schotels
Resultaat: 90 EUR

Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G

Penselen vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenvaas 1e helft 20e eeuw (gesigneerd en met rondom vogel- en bloemendecor. In zeer goede staat (handbeschilderd) 13,4xø9,6cm.

4 Diverse borden
Startprijs 15 EUR

Vier oude borden; 1x Wedgwood asbak, 1x Kathedraal Wedgwood Etruria, 1x Wedgwood of Etruria 1981 en 1x Hutschenreuther bord stadsgezicht 11-27cm. Cond.: G

2 Kop & 4 Schotels
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein 18e eeuw met landschap- en figurendecor bestaande uit; 2 kop&schotels (minimale randschade en haarlijn) en 2 losse schotels (1 haarlijn) 4,5xø10cm. Cond.: R

2 Chinese schalen
Resultaat: 35 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd) 8,5xø20,6cm. In zeer goede staat

Bord Fam Verte, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Verte bord met geschulpte rand, bloesem- en bloemdecor (lichte randschades) ø23cm. Cond.: R