Idem Kray? (handdruk), houtsnede op papier, "Arm Drenthe" 16x21cm. Cond.: G
Oude Engelse reproductie 20e eeuw met voorstelling van jager met beagles en paard 48x66cm. Cond.: G
Marie Herdle 1875 Duitse school, bosgezicht, aquarel op papier. 10x15cm Cond:R/G
W. Sommer 1938 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 35x45cm. Cond.: G
Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R
Twee Duitse werken: 1x familiewapen ca. 1800 (gouache) 26x21cm. en 1x 18e-19e eeuwse ets, Der Ballenbinder 15x9cm. Cond.: G
Twee antieke Duitse grafieken: 1x ets Vincent Deckerr 1903 (zwerver) 17x12cm. en 1x steendruk 19e eeuw "Erzherzog Carl von Oesterreich", druck und Verlag von Gustav Georg Lange in Darmstadt 59x45cm. ...
Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Twee 19e eeuwse Duitse werken. 1maal sepia 1808 das Schloss zu Kleve(beschadigd) 1 maal steendruk 1832 das Schloss mittelbiberach (verkleurd) beide 40x26cm Cond:M/R
Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.
Zeer mooie gave antieke carbid fietslamp verchroomd en gemerkt Häckel 18x14x8cm Cond:G
Antieke hoedendoos met hogehoed(zogenaamd mollenhaar) omstreeks 1900 22x35x26cm Cond:G
Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G
Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G
Stel gepatineerde kandelaren 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm
Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm
Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.
Oude Duitse bloeddrukmeter "Erkameter" ca. 1950 in emaille doos 5x35x11cm. Cond.: G