Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G
Vier 18e 19e eeuwse Chinese familie Verte schaaltjes met floraal en tuindecor, eimaille decor, gemertk, in goede staat 13,2x13,7øcm.
W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 47162, 47160, 46934, 47160, 4368, 47474, 46340, 46554, 47474, 47406. Diverse condities.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.
Twee zilveren antieke lepels, Hollands 835/000 fraai versierde antieke lepels met om de bak een bewerkte geschulpte rand met een steel met Biedermeier bewerking, beiden voorzien van restauratie Jl: Q ...
Bijzondere zilveren nootmuskaatrasp, 835/000. Cilindervormige rasp strak model met fijne bewerkte rand. 10x ø2,7 mm jl d: 1838. In goede staat.
Lot van 4 antieke Duitse poppen, omstreeks 1930, 2x schildpad Kammer en Reinhardt poppen, goed, 1x Simon Halbig porseleinen kop kapot, gelede lichaam compleet. 1x celluloid pop MMM 800/46, gaatje in n...
Fraaie ring zilver rose-verguld 925/000. Entourage model bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr. In goede staat.
Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Negentiende eeuws Franse torenklok omstreeks 1870, goudkleurig(compositiemetaal) 8 daags stil uurwerk met veerslinger 54,5cm. Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Antieke Duitse regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit compleet met kroon en tollen in goede staat 85cm. Cond:G
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, versierd met diverse voorstellingen en figuren. Bestaande uit 2 theezeven, 2 vleesvorkjes, een cakeprikker en 2 lepels. Versierd met o.a. molens, boten, figuur met...