Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram
Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met vechtende krijgers. Circa: 1920. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat
Gouden zakhorloge, 585/000, Stowa, mechanisch, ø 48 mm, met leren band voorzien van een gouden vierkant medaillon, 22x22mm. In goede staat
Gouden Omega horloge, 585/000, Seamaster De Ville automatic, met datumaanduiding. Voorzien van bruin leren band. ø 34 mm. Wijzerplaat is iets aangetast. Het achterdeksel is voorzien van gravure. Ver...
Witgouden broche, 585/000, Art Deco, met diamant en onyx. Staafbroche met in het midden een rechthoekige onyx in het midden voorzien van een gladomzetting met briljant geslepen diamant, ca 0,03 crt. O...
Witgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 10x10 mm. ø 46 ca 9 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.
Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afmeting. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren, krullen, schilden en cartouchen. De grepen zijn gemaakt uit engelen met palmetten. 26x12x8cm.ca 204 gram. Sneek 1737. In ...
Drie oude voorwerpen. Eén maal antieke Oosterse houtgestoken schuifdoos. Eén maal dekseldoos met zilveren bewerkte plaquette, gemerkt. Eén maal antieke meerschuim pijp. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede ...
Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.