Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
Grote Imari-stijl porseleinen olie en azijnstel. Drie-delig,1e helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.
Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.
A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse riet gedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x30 cm. In goede staat.
J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.
Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afmeting 28x26 cm. In goede staat
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat
Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...
Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat
Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en en druppelvormige pegels ca. 1900 95cm hoog en 65 in doorsnee in goede staat.
Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...
Antieke messing hanglamp met glazen lampenkappen, 4-lichts, ca. 1910. Afmeting. 63x52 cm. In goede staat
Twee antieke Chinese marmeren boekensteunen met lachende boedha's. Circa 1900. (marmer en zeepsteen). Afmeting: 18 x 11,5 x 6,5 cm in goede staat.
Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.