Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren brede armband met voluten
Startprijs 65 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, met 6 schakels, gemaakt uit C-voluten, d.m.v. ogen aan elkaar verbonden. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 38 mm. Lengte 19 cm. ca 60,5 gram. In goede staat

5 Zilveren slavenarmbanden
Startprijs 65 EUR

Lot met 5 zilveren armbanden, 835/000, één rinkelband en 4 slavenbanden met dopsluiting. Eén voorzien van gravure; Martin. Totaal ca 75 gram.

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat

Zilveren sieraden, 3x
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...

5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Resultaat: 40 EUR

Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Stilleven met boeddha, waaier etc.
Resultaat: 120 EUR

Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret edele dame
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

2 Zilveren sigarettendozen
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren sigarettendozen, langwerpige doos met lijnendecor en een geschulpte rand, 800/000, voorzien van monogramgravure en gravure aan de binnenzijde, 7,5x8cm, MT.: Robert Kraft, Pforzheim, en e...

Antieke zilveren roomlepel, 1820
Resultaat: 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren roomlepel. Bak met bijzondere gedreven afbeelding van boer met zeis aan het maaien, omringd door lauwerkrans en haaksteel met staande haan. Mr. P. Schuil-Leeuwarden. Circa 182...

2x Schaakspellen
Startprijs 140 EUR

Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal houtgesneden lotus set, Engeland, met houten schaakbord. Eén maal set Namibië, houtgesneden figuren, met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 52 x 52 cm. / 13 ...

2x Schaakspellen
Resultaat: 140 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal set U.S.A. versus Indianen. Polystone beschilderde figuren + houten schaakbord. Eén maal set ridders, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 62 x 6...

Zilveren roomstel
Startprijs 95 EUR

Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden klapring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 2 banden verbonden door middel van een scharnierende kop aan de ene zijde bezet met ovaal gefacetteerde saffier, ca 3,5 ct, en aan de ande...

J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 100 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Th. Verstraeten, Vrouw op landweg
Resultaat: 35 EUR

Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.

Collier met div. gouden hangers
Resultaat: 100 EUR

Fijn Singapore collier, 375/000, met diverse hangers. Met 2 gouden hangers met een blauw oog, een plaatje, een geloof-hoop-liefde en een kruis, 585/000. Totaal ca 6 gram. In goede staat

Zilveren armband Oosters
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, BWG, met vierkant gecontourneerde bolle schakels met bewerking. Voorzien van bakslot. breedte 19 mm, lengte 18,5 cm. ca 27,4 gram. In goede staat

2x Zuid Afrika
Resultaat: 160 EUR

Twee maal Zuid Afrika. Firma Kotter. Schaakspelen met dieren en Afrikaanse stam. Houten schaakborden met kunststof beschilderde figuren. Afmeting: 12 x 44 x 44 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Resultaat: 150 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set piraten, set Masay, set Engeland-Inca's. Met houten schaakborden. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

4 Zilveren servetbanden
Startprijs 65 EUR

Vier zilveren servetbanden, diverse gehaltes, ronde modellen voorzien van gravure. ca 115 gram. In redelijk goede staat

6 Zilveren/plated vingerdoekringen
Resultaat: 65 EUR

Lot met zes vingerdoekringen, vijf zilveren ringen diverse modellen enkelen voorzien van gravure. En één plated ring Gero. totaal zilver ca 40 gram. ø3x1,8cm. In goede staat

Amerikaans schaakspel
Startprijs 300 EUR

Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 425 EUR

Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.