Brede zilveren armband, 835/000, met 6 schakels, gemaakt uit C-voluten, d.m.v. ogen aan elkaar verbonden. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 38 mm. Lengte 19 cm. ca 60,5 gram. In goede staat
Lot met 5 zilveren armbanden, 835/000, één rinkelband en 4 slavenbanden met dopsluiting. Eén voorzien van gravure; Martin. Totaal ca 75 gram.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat
Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Twee zilveren sigarettendozen, langwerpige doos met lijnendecor en een geschulpte rand, 800/000, voorzien van monogramgravure en gravure aan de binnenzijde, 7,5x8cm, MT.: Robert Kraft, Pforzheim, en e...
Antieke 835/000 zilveren roomlepel. Bak met bijzondere gedreven afbeelding van boer met zeis aan het maaien, omringd door lauwerkrans en haaksteel met staande haan. Mr. P. Schuil-Leeuwarden. Circa 182...
Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal houtgesneden lotus set, Engeland, met houten schaakbord. Eén maal set Namibië, houtgesneden figuren, met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 52 x 52 cm. / 13 ...
Twee schaakspellen. Eén maal set U.S.A. versus Indianen. Polystone beschilderde figuren + houten schaakbord. Eén maal set ridders, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 62 x 6...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Witgouden klapring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 2 banden verbonden door middel van een scharnierende kop aan de ene zijde bezet met ovaal gefacetteerde saffier, ca 3,5 ct, en aan de ande...
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.
Fijn Singapore collier, 375/000, met diverse hangers. Met 2 gouden hangers met een blauw oog, een plaatje, een geloof-hoop-liefde en een kruis, 585/000. Totaal ca 6 gram. In goede staat
Zilveren armband, BWG, met vierkant gecontourneerde bolle schakels met bewerking. Voorzien van bakslot. breedte 19 mm, lengte 18,5 cm. ca 27,4 gram. In goede staat
Twee maal Zuid Afrika. Firma Kotter. Schaakspelen met dieren en Afrikaanse stam. Houten schaakborden met kunststof beschilderde figuren. Afmeting: 12 x 44 x 44 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set piraten, set Masay, set Engeland-Inca's. Met houten schaakborden. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Vier zilveren servetbanden, diverse gehaltes, ronde modellen voorzien van gravure. ca 115 gram. In redelijk goede staat
Lot met zes vingerdoekringen, vijf zilveren ringen diverse modellen enkelen voorzien van gravure. En één plated ring Gero. totaal zilver ca 40 gram. ø3x1,8cm. In goede staat
Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.