18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Glazuurschade. Afmeting: 12,5 x 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese trekpot met floraal/dieren/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 7 x 12,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Ovale zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een opstaande rand versierd met een bloemdecoratie. 28x18x5cm. ca 195 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met een opengewerkte rechthoekige kop bezet met 3 zirconia's. Breedte kop 8 mm. ø 55. ca 2,9 gram. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met robijn en smaragd. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn en aan weerskanten een rond gefacetteerde smaragd. Breedte 5 mm. ø 57. ca 2,6 gram. Wat beschadigd. In redelijk goe...
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Grote vaas haarlijnen. Kleine vaas randschade. Afmeting: H19 - 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/tuin decor. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Zilveren vaas, 925/000, op een ronde voet met de vorm van een bloemkelk. De vaas is rijkelijk versierd met Perzische decor. Met gravure: 1-3-52, 1-9-64. ø 6x16 cm. ca 152 gram. Wat scheef en rand iets...
Kristallen odeurflacon, peervormige flacon met slijpwerk en een geelgouden kraag en dop, 585/000, met gepointilleerd decor. Met binnenstopje. ø3,5x9cm. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Zilveren melkkan, 800/000, op 4 hoge poten met palmetten. De kan heeft een bewerkte rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 12x8x15 cm. ca 186 gram. In goede staat
Zilveren sigarenkoker, 835/000, rechthoekig model met gelobde bewerking. De doos is voorzien van een hamerslagdecor. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. ca 150 gram. 9x12,5x2,5cm. In goede staat.
Inktstel met zilver, 833/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerde zilveren voet met graveerwerk, voorzien van een zilveren bewerkte greep. Het inktstel heeft 2 kristallen potjes met zilveren d...