Ä.V. Neuhaus am R.w.G nr. 9501, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, blauwe slaapogen, 4 tandjes boven, mohair pruikje. L.: 24cm. Cond.: R
Simon & Halbig 58, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, geleed lijf, bruine flirtogen, gaatjes in de neus. bijzonder zijn de knieën Cond.: U
A.M. Germany 390 A. 8 1/2 m., mooi porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, 4 tanden boven geleed lijf, open vingers L.: 64cm. Cond.: U
A.M. 390 DRGM. 246/1, porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, 2 tanden boven, mohair pruik, L.: 38cm. Cond.: R
Heubach Koppelsdorf 320-8 Germany, bruine slaapogen, boven 2 tanden. Bijzonder zijn de gaatjes in de neus L.: 64cm. Cond.: G
K & R 114, porseleinen hoofd, blauw/grijze ogen, donker haar met vlechten, gesloten mond. mist 1 vinger aan de linkerhand L.: 47cm. Cond.: G
A & D 60 Rue mazarine Paris, porseleinen hoofd, blauwe vaste ogen, open mond met 4 tandjes boven, mohair pruik, geleed lijf L.: 28cm. Cond.: G
Een bijzonder huisje gemaakt van lucifers op poten met verlichting, behandeld met lak. Compleet gemeubileerd 20e eeuw 145x95x54cm. Cond.: G
Arnold Primat blikken speelgoedauto, met op afstand bestuurbaar mechanisme. Gemaakt in West-Duitsland Werkend. Rood/beige van kleur in goede conditie. Dak heeft wel diverse lakbeschadigingen. 25x9x7cm...
Battery Powered Mystery Actoin Lift Fire Engine, Japan. Met originele doos
Oude blikken havenkraan met opwindmechanisme 40-er/50-er jaren in matige staat (roest). Vermoedelijk Duitsland 30x48x18cm. Cond.: M
Oude vooroorlogse blikken speelgoedkanon met mechaniek in redelijke staat. Vermoedelijk Duitsland. Lichte roestaanslag 11x17x7cm. Cond.: R
Oude vooroorlogse blikken havenkraan met opwindmechanisme in goede staat. Vermoedelijk Duitsland, ongemerkt. Lichte roestaanslag 15x16x9cm. Cond.: G
Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.
Popje met kledendracht Armand Marseille 390 A 7/0. M. Hoofd van masse, blauwe slaapogen, open mond met boventandjes. Zonde pruik. L.: 31cm. Klein haarscheurtje achter op het hoofd.
Oude blikken boot op batterijen van Trade Mark Modern Toys patent, made in Japan, in zeer goede staat (licht bespeeld), 56x17x11cm. Cond.: U
Zes delen speelgoed, waaronder diverse Trix wagons en een loc met originele doos. Cond.: G
Tinnen Buick 1961, Creme/roodkleurig gemaakt door Ichiko Japan. 48x16,5cm. Cond.: R-G
Porseleinen schouderplaat, gemerkt F.G. met vaste glazen ogen, gesloten mondje en originele pruik L.:6cm. Cond.: G
Minerva, baby, stoffen lijf met celluloid handjes, open gesloten mond, geschilderde blauwe ogen L.: 32cm. Cond.: R
Minerva, baby, stoffen lijf, blauwe slaapogen en open mond L.: 35cm. Cond.: R
Inge, schildpad, blauwe vaste ogen, alles origineel, blond gemodelleerd haar L.: 56cm. Cond.: U
Keramische Werke Grevenheim, stenen hoofd, haar gevormd in krul (bruin), blauwe slaapogen, boven 2 tandjes. lichaam van stof en hout L.: 40cm. Cond.: R