3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....
Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast 2e helft 19e eeuw. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Tinus Tichelaar) Holland. 1 Deur gelijmd...
Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G
Grote zeldzame Delfts polychrome crucifix (aardewerk), Frans Fayence 18e-19e eeuw met wijwaterbakje. Op 2 plaatsen gebroken 36x20x10cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R
Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade
Twee grote Delftsblauwe schotels met geschulpte rand, van de klauw (1753). Geheel gedecoreerd met bloemen. Middenin gedecoreerd met vogel en vlinders. 1 Bord is gelijmd, 1 bord is gaaf met randschade ...
Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G
Oud driedelig Meissen porseleinen (Teichert) kaststel 30-er jaren met bloemdecor in zeer goede staat 23xø12cm. Cond.: U
Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw Chien Lung, haarscheuren ø23cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw met goud- en bloemdecor. Chinees imari, 2x haarscheur ø23cm. Cond.: G
Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G
Groot bisquit porseleinen figuur van Royal Dux met als voorstelling een jachthond met fazant in de bek ca. 1900 24x49x26cm. Cond.: G
Aparte Delfts schotel (schelpmotief) 18e eeuw. Midden van het bord is beschilderd met oud Hollands kustgezicht omringd door bloemtakken. De achterkant is beschilderd met bloemen. Rand is gerestaureerd...
Dresden porseleinen stijl klok met rozendecor en goud 2e helft 20e eeuw met slagwerk. Meissen Art 24x2x11cm. Cond.: U
Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U
Twee grote antieke Weens porseleinen vazen gesigneerd Siebel ca. 1890. Decor donkerblauw met bladgoud (Landschap met figuren en putti). Oostenrijk, 1 vaas gelijmd 32xø24cm. Cond.: R
Oude porseleinen dekselpot gemerkt K.P.M. (Duitsland), mooi uitgewerkt met roos op het deksel 18x13x12cm. Cond.: U
Chinese gemberpot ca. 1900 gedecoreerd met figuren (1 figuur te paard). Gemberpot heeft het originele deksel 19xø15cm. Cond.: G
Groot limoges porseleinen 92-delig servies (Frankrijk) met bladgoud en bloemen gedecoreerd 20e eeuw. 1 Bord beschadigd Cond.: G
Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas, handbeschilderd met een boom in bloei. Vaas is gaaf, deksel met randschade 31,5xø16cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas compleet handbeschilderd met floraal decor en paradijsvogels. 47,5xø22,5cm. Cond.: U