Set Bloedkoralen: Mooi 3 rij-ig bloedkoraalcollier, ø 6 mm, bevestigd aan mooie GG 585/000 ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een bloedkoraal. Lengte collier 37 cm. Bijpassende armband van dez...
Armband, GG/WG, 585/000. Slavenarmband met in het midden een geknoopte bewerking met 5 rijen met briljanten, ca 0.30 crt. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheid. ca 17,...
Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.
Armband bloedkoraal, 4 rijen, met royale GG, 585/000 sluiting met stenen. Bloedkoralen tonnetjes ø 5,3x6 mm, sluiting 20x25mm. Lengte armband 20 cm
Antiek GG, 585/000, oogjescollier met daaraan een GG, 585/000 fijn bewerkte crusifix, 44x28mm. Lengte 47 cm. ca 5,2 gr
Choker, GG 750/000, met briljant. Fijn gevlochten rond collier met een losse hanger, iets driehoekig met in het midden een grote briljant 0.90ct TC/SI en naast de middensteen en aan de randen zitten n...
Ring GG, 585/000, met 4 rijen met briljanten. Strakke brede ring met vertikale lijnen, aan de bovenzijde 12 rijen met in elke rij 4 briljanten. Totaal ca 1.00 ct.,TW/VVS-VS, ø54 55, ca 5.6 gr.
Creolen, GG, 585/000 bezet met briljanten. Ovale brede creolen met scharnier en aan de voorzijde pave gezet met briljanten 1.00ct TW/VS-SI. ø 20x9 mm. ca 16.2 gr.
Ring GG 585/000, met bloedkoraal. Ovale bovenzijde met geschulpte rand. Daarin zit een ovale bloedkoraal, ø 15x 9 mm. ø 52, ca 3.5 gr.
Ring, GG 585/000, met bewerkte kop met 5 briljanten. Aan de kop van de ring zit een soort van knoop waar in het midden de 5 briljanten zijn gezet in een gerhodineerd stukje. ø 55 ca 5,6 gr.
Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...
Armband, bloedkoralen ø3,6 mm, 3 rij-ig met rond GG slot, ø 11,5mm, met bloedkoraal. Lengte 17,5 cm.
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40...
Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Twee grote Hollands zilveren tafelkandelaars op gewelfde voet versierd met acanthus motieven en bewerkte balusters met meanderrand, 835/000, MT.: K.V.L. Stenten, Bergen op Zoom, begin 1900. voet ø 16c...
Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...
Driedelig zilveren theeservies, 835/000, bestaande uit een theekan met deksel en houten handgreep, ca. 622gr., een suikerpot met deksel, ca.503gr. en een melkkan ca. 315gr., deksels met mythologische ...
Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...
Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U
Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Armband WG750/000,met saffieren en briljant. Schakelarmband WG gematteerd, met bewerkt middenstuk met daarin 5 ovale saffieren cabouchon geslepen ca 2.37 ct, verlopend in grootte en daarnaast 12 brilj...
Ring WG 750/000, met briljant en saffier. Brede ring met aan de bovenzijde met aan de 2 buitenranden een rij met 15 briljanten, 0.56 crt TW/SI. In het midden zitten 4 golven met baquette geslepen saff...
Oorstekers, WG 750/000, met briljant en zwarte parels.WG oorstekers met baquette geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 10/11 mm. Totaal ca.0.08 crt.
Hanger WG 750/000 met 9 diamanten en parel. Een mooi grote zilvergrijze Tahiti parel ø15/16 mm is bevestigd aan een WG hanger bestaande uit 2 vlinders met diamantjes, totaal ca 0.10 crt.
Kruis WG 585/000 met briljant. Strak kruisje, Rensini HG, met 7x 0.01 briljantjes bezet. ca 1,7 gr Lengte 15 x11 mm.
Mooie ring, WG 750/000, briljant. Mooie royale strakke solitair ring, Rensini, met in het 4 princessen strak tegen elkaar gezet, 4x0.11 crt VSI/TW, in een iets verhoogde zetting, 8x8 mm. Aan weerszij...
Hanger, WG 585/000 met Tahiti parel en briljant. Strakke hanger, Rensini, met royaal WG oog, 7x5 mm bezet met 14 briljanten, totaal 0.14 crt. Onder aan het oog hangt een mooie Tahiti parel ø 8,5 mm. c...
Ring WG 585/000, met briljanten. Een strakke bolle Rensini ring, EE, met tussen de band 13 briljanten, totaal 0.52 crt VSI/TW, geklemd. ø 57, ca 6,7 gr.
Oorknoppen, WG, met briljant pave gezet. Vierknate strakke oorknoppen, Rensini HH, met in het midden een princes geslepen diamant, 2x 0.12 crt VSI/TW. Om de princessen zijn in totaal 16 kleine briljan...
Hanger, WG, 585/000, met briljant. Strakke WG vierkante hanger, Rensini HH 50, 7x7mm, met in het midden een prince4s geslepen diamant en daarom heen 8x0.008 briljanten pave gezet. ca 1.5 gr
Ring wg, 585/000, met briljant. Het bekende Rensini tulp modelring met briljant 0.10 crt VSI TW, met bolle band. ø 52, ca 3,6 gr
Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U
Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...
Drie sterling zilveren kandelaars, Z2 gekeurd, met geprofileerde acht-zijdige voet. Totaal gewicht ca. 857gr., voet ø11x11cm., H. 17cm., Cond.:U
Schitterend gaaf Russisch geëmailleerd zlveren sigaretten etui met vergulde binnenzijde en amethist op sluitknop, 88 Zolotniks MT.: NO 7.5x10.5x1.5cm., Con d.:U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op houten basement, met koperen binnenbak, 835/000. 14x11.5cm., basement 15x11x3.5cm., Cond.:G
19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U
Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...
Zilveren theepot op comfoor met hengselsuikerbak en roomkan op voet met parelranden, 835/000 en 925/000. Theepot H.15cm., ca. 1295 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...
Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U