18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Portret boer 1491
Portret boer
Startprijs 100 EUR
Perz.achterglasschildering 1477
Perz.achterglasschildering
Startprijs 50 EUR
Jochem de Graaf, tulpen 1470
Jochem de Graaf, tulpen
Startprijs 70 EUR
Schilderij, Eickelberg 1434
Schilderij, Eickelberg

270 EUR

Ets, Gunsdringer 1427
Ets, Gunsdringer
Startprijs 30 EUR
Gouache Varigotti v. Merwijk 1420
Gouache Varigotti v. Merwijk
Startprijs 50 EUR
Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

35 EUR

Russisch schilderij 1377
Russisch schilderij

40 EUR

Marilyn Monroe 1370
Marilyn Monroe
Startprijs 250 EUR
Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

18 EUR

Gesign. N. Roosenboom 1327
Gesign. N. Roosenboom

162 EUR

Corneille 1320
Corneille
Startprijs 40 EUR
Fedor van Kregten, koeien 1291
Fedor van Kregten, koeien

371 EUR

Gouache Christus, monogram 1284
Gouache Christus, monogram
Startprijs 35 EUR
Ets, Roodenburg 1277
Ets, Roodenburg

40 EUR

C. Cornelisz, rode bessen 1270
C. Cornelisz, rode bessen

80 EUR

A.J. van 't Hoff 1241
A.J. van 't Hoff
Startprijs 25 EUR
Joseph Tilleux 1234
Joseph Tilleux

150 EUR

Schilderij, kermis 1227
Schilderij, kermis

460 EUR

Schilderij, ijsgezicht 1191
Schilderij, ijsgezicht

60 EUR

Ikoon, Maria met kind 1183
Ikoon, Maria met kind
Startprijs 160 EUR
Schilderij, Rasmus 1176
Schilderij, Rasmus
Startprijs 150 EUR
Schilderij J. Guy, fruit 1140
Schilderij J. Guy, fruit

90 EUR

Schilderij, G.W. Knap 1133
Schilderij, G.W. Knap

180 EUR