18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Plated koffiekan 446
Plated koffiekan

50 EUR

Bonbonschaal, zilv. hengsel 439
Bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR
Portret boer 1491
Portret boer
Startprijs 100 EUR
Ring, briljanten 432
Ring, briljanten
Startprijs 375 EUR
Schaal op bronzen voet 6107
Schaal op bronzen voet

50 EUR

Perz.achterglasschildering 1477
Perz.achterglasschildering
Startprijs 50 EUR
Jochem de Graaf, tulpen 1470
Jochem de Graaf, tulpen
Startprijs 70 EUR
Keramiek figuur Oostenrijk 6100
Keramiek figuur Oostenrijk

110 EUR

Ravelli giraffe 6093
Ravelli giraffe

70 EUR

Westerwald wandreliëf 6057
Westerwald wandreliëf
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Eickelberg 1434
Schilderij, Eickelberg

270 EUR

Ets, Gunsdringer 1427
Ets, Gunsdringer
Startprijs 30 EUR
2 Chinese borden 6050
2 Chinese borden

60 EUR

Gouache Varigotti v. Merwijk 1420
Gouache Varigotti v. Merwijk
Startprijs 50 EUR
Notenhouten kastje 4053
Notenhouten kastje

60 EUR

Commode, brons 4046
Commode, brons
Startprijs 225 EUR
6 Kop&Schotels 6043
6 Kop&Schotels

450 EUR

Kristallen kaasstolp 396
Kristallen kaasstolp

80 EUR

Franse speeltafel, 19e eeuw 4010
Franse speeltafel, 19e eeuw

180 EUR

Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

35 EUR

Russisch schilderij 1377
Russisch schilderij

40 EUR

KPM Manefaktur 6007
KPM Manefaktur
Startprijs 300 EUR
Hollands wortelnoten kabinet 4003
Hollands wortelnoten kabinet

1.000 EUR

Reisklokje 3592
Reisklokje
Startprijs 390 EUR