Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Chin. schotel
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G

Keramieken Duitse vaas
Startprijs 80 EUR

Keramieken Duitse vaas, Scheurich, model 270-53, blauw/zwart gevlamd met bruisglazuur H.: 53cm. Cond.: U

2 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR

Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G

Imarivaas, figuren
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met opgewerkt figurendecor in goede staat 30xø13cm.

Beeld, Le Jan
Startprijs 50 EUR

Groot keramieken beeld ca. 1920 van Le Jan, cracele glazuur (chip hoed) 32x50x15cm.

Nymphenburg, putto
Startprijs 25 EUR

Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R

2 Jade amuletten
Resultaat: 750 EUR

Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.

Chinese kom
Startprijs 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

Hummel, meisje
Resultaat: 35 EUR

Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G

6 Borden, Timor
Resultaat: 35 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.

3 Kruiken
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Duitse steengoed kruiken; 2x schenkkan 17e-18e eeuw (stukjes van voet af) en 1x 18e-19e eeuw met blauw decor (hengsel beschadigd en oude haarscheuren) 36-51cm. Cond.: R

Kinderservies, P. Regout
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...

5 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Vijf Hollandse wandtegels 18e eeuw; 1x figuur met lans (lichte randschade), 1x vos (gelijmd en randschade), 1x kerk aan de kust (beschadigd), 1x boerin in landschap (beschadigd) en 1x twee figuren aan...

Baardmankruik
Resultaat: 130 EUR

Grote Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw (bij bovenrand stuk uit) 44xø27cm. Cond.: R

Plateel Gouda vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G

Beeld, eland
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Nymphenburg porseleinen rendier 1e helft 20e eeuw "J.H. 1924". 1 Gewei gelijmd 21x33x8cm. Cond.: R

2 Chin. schotels, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor (Celadon?). 2 Oude haarlijnen en 1 minimale chip Cond.: R ø23,3cm.

Waterpot, Fam. Verte
Resultaat: 1.100 EUR

Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G

Chinese schaal, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws tablet met geschulpte rand en floraal decor (chip rand) 27x21cm. Cond.: R-G

Diverse netsuke's
Resultaat: 140 EUR

Vier antieke Chinese netsuke's; 1x rat op steen (ivoor), 1x koe (ivoor), 1x wortelboom(ivoor) en 1x Chinese man (been) in goede staat 3,5x5cm.

Benen sculptuur, muizen
Resultaat: 135 EUR

Oud benen zoutvaatje, voorstellend 3 muizen met schaal, handgesneden 4xø3cm. Cond.: G

12 Ivoren figuren
Resultaat: 70 EUR

Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke bustes 7x3x5cm. Cond.: G

Kristallen set
Startprijs 20 EUR

Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G

Karaffen + 3 glazen
Resultaat: 40 EUR

Karaffenset ca. 1900 met 3 bijbehorende glazen, gegraveerd en geslepen (2 glazen hebben chips, karaffen zijn goed) Cond.: R-G