F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R
Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...
Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...
Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G
Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...
Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G
Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...
Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.
Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen witte kom met reliëf-drakendecor (gesigneerd), 1e helft 20e eeuw 6,5xø14cm. Cond.: G
Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U
Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.
Hollands 18 eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken in originele ongerestaureerde staat met mooi snijwerk en medaillons. Bevat krimpnaden en fineerschades 240x190x65cm. Cond.: R
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Collier GG 750 /000, koningsschakel. Zwaar vierkant koningscollier, breedte 4 mm, met groot karabijnslot. Lengte 50 cm ca 67 gr.
Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.
Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.
Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuws voorraad potje met rondom decor van figuren en een rots. Chip van deksel binnenrand, 9xø7cm. Cond.: R-G
Choker GG 750/000 met diamant. Breed ovaal gourmetcollier, 6.4 mm, met in het midden en grote diamant, ø 6.1 mm, gezet in een grote ronde zetting met aan weerszijden bij de verbinding met het collier ...
Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat
Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G
Franse Boulle pendule met rood schildpad ca. 1850, gesigneerd H. Luppens Paris. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag (bronzen ornamentuur). In zeer goede originele staat 32x19x12cm.
Hollandse 19e eeuwse mahoniefineer vitrinekast met mooi snijwerk, putti en rocailles. Twee lades en bronzen beslag (1 hengsel mist en 2 stukjes lijst missen). Verder in goede originele staat en kast i...
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met Chinese dansende familie bij een huis, verso gesigneerd. Tevens decor op achterkant, minimale randschade ø21,3cm. Cond.: G
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Album met 21 bladen Nederlandse munten waaronder: zilveren Juliana series 10x 1G 1954-1967 en 7x 2,5G 1959-1966, tevens 3x nikkel (2x 1G en 1x 2,5G 1979. Cond.: ZFR-PR
Kang Xi porseleinen 18e eeuwse theebus met zilveren afsluiting, rondom met geisha en bloemvaasdecor. Chinees teken op de bodem (chip van bodemrand) 18,5xø7cm. Cond.: R-G
Collier Nefriet, 5 rij met GG 585/000 antieke sluiting. Een collier met 5 rijen gefacetteerde Nefrietkralen, ø 6.3 mm, met antieke ronde 19e eeuwse sluiting,ø 36.4 mm. De sluiting is bewerkt met grein...
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G
Zeldzame antieke chinese bronzen bewerkte kruik met teksten, signatuur en floraal decor. In goede originele staat. 9.5xø19cm.
Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...
Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G
Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...
Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehout fineer Empire bank ca. 1830 met velours stoffering in goede staat 95x67x210cm.
Twee grote zware antiek ivoren bustes, voorstellend een man en een vrouw met aparte haardracht (Afrika) 31xø10cm. In zeer goede staat.
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
Zeer fraai Omega horloge GG 585/000. Mooi dameshorloge met vierhoekige langwerpige kast met vaste verlopende milanese band. Grootte uurwerk 19x21mm. Lengte 17 cm ca 45.2 gr
Antieke Hollandse bijbel uit 1800, Het Nieuwe testament, goud op snee, met dubbele zilveren sloten en hoekstukken, gesigneerd: Johan Jacobs. 15.5x10x5cm., Cond.:G
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G
Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G
Collier en armband met bloedkoralen. bloedkoralen met tonmodel, wat verlopend, 5.8x6.5- 7.8x9.6 mm. collier 76 cm armband 20 cm. Totaal ca 77 gr
H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G
Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U
Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G
Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...
Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G
Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U
Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G
Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd
Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U
Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G
Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G
Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.
Oud Perzisch fijngeknoopt tapijt met gedetailleerd vogel- en bloemendecor (veelkleurig) in goede staat 220x140cm.
Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...
Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met floraal decor en blauw geglazuurde achterkant (Ming stijl), ongemerkt en met geschulpte rand in zeer goede staat ø24,5cm.
Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G
Broches GG 585/000 met diamant en grote edelsteen. Ovaal broche met in het midden een citrien, versierd met een opengewerkte rand met zilver, ø 22x25mm en een steekbroche met oranje/bruine kwarts. De ...
Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Antieke gestempelde Chinese bronzen boedha (gesigneerd) 18e-19e eeuw in goede staat 15x7x6cm.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: 2 zeskantige vaasjes met geisha- en bloemvaasdecor 18e eeuw en 1x miniatuur knobbelvaasje met floraal decor ca. 1900 6-10cm. (tuit gelijmd) Co...
Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...
Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R
Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...
Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.
Drie strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal en mooie GG eindstukken. Lengte 19 cm
Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G
Gouden munt van 100 Dollar 1979 Canada met rand (KM.126), munt 22kt. ca. 17gr. en rand 14kt. ca. 2,2gr.
Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...
Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.
Prachtig groot oud gebrandschilderd glas-in-lood raam met decor van scheepvaart in 17e eeuwse stijl 98x98cm. Cond.: G
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4.2 mm, 4 rijen, bevestigd aan een strak langwerpig GG sluiting met 3 bloedkoralen. ca 53 gr Lengte 41 cm
Broche GG/WG met diamant. Fijne staafbroche met in het midden drie briljanten en aan beide randen 2 briljanten in losse zetkastjes. Tussen deze stenen door loopt een golf van goud, gerhodineerd, met d...
Twee grote 19e eeuwse bronzen coupes met zwart marmer ca. 1850 (minimale chips marmeren sokkel) 37xø26cm. Cond.: R-G
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Choker GG 585/000 met bloedkoraal. Jasseroncollier, breedte 1.8 mm, met in het midden drie ovaal bewerkte zetranden, 2x 16x12 mm, 1x 14x19 mm met in het midden een bloedkoraal. In het midden tussen de...
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.
Twaalf bij elkaar horende Chinees porseleinen kop & schotels 18e eeuw, Kang Xi. Decor van gedetailleerde landschappen en floraal decor in coullissen, verso gesigneerd. 3x kopje gaaf, 2x kopje haarlijn...