Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kyrillisch gesigneerd
Resultaat: 13.000 EUR

F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R

Schilderij, G. de Laportille
Resultaat: 2.000 EUR

Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G

Constant Artz
Resultaat: 700 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Resultaat: 650 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G

H. Schouten, koeien-hoedster
Resultaat: 585 EUR

Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G

A.C. van Noort
Resultaat: 575 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G

Hendrik Schaap
Resultaat: 550 EUR

H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Lieste
Resultaat: 500 EUR

Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G

A.C. van Noort
Resultaat: 475 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G

Pietro Armati, Italiaans berglandschap
Resultaat: 475 EUR

Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G

Gustav de Smet
Resultaat: 450 EUR

Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G

Schilderij, Westermann
Resultaat: 450 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Stähly
Resultaat: 420 EUR

Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R

Schilderij, E.H. Sadé
Resultaat: 400 EUR

Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G

Appel, gezicht
Resultaat: 360 EUR

Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G

Hans Bulder
Resultaat: 350 EUR

Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G

Jan Cossaar
Resultaat: 350 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 39x29cm. Cond.: G

Russische School?
Resultaat: 330 EUR

Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G

Schilderij, 17e eeuws voorbeeld
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R

Schilderij, Berry Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G

Frits Du Mes
Resultaat: 300 EUR

Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Resultaat: 300 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Gouache, Jan Sierhuis
Resultaat: 300 EUR

Jan Sierhuis '71 ( 1928 Amsterdam - ), gouache op papier, landschap 75x56cm. Cond.: G

Schilderij, vissersschepen
Resultaat: 275 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, oud Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren 25x20cm. Cond.: G

Pendant, E. Muller 1899
Resultaat: 250 EUR

Twee werken (pendant) van E. Müller 1899, olieverf op linnen, stillevens met fruit en bloemen (1 gaatje) 60x45cm. Cond.: R-G

O. Hartig
Resultaat: 250 EUR

O. Hartig ca. 1940 (Duitse School), olieverf op linnen, naaktmodel met parelketting 45x67cm. Cond.: G

Schilderij, zingende vrouwen
Resultaat: 250 EUR

J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R

Ikoon
Resultaat: 240 EUR

Russisch ikoon, Michael te paard ca. 1900 met messing rizza 31x26x3,5cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, landschap met huisje. 57x78cm., Cond.:G

Jan Frank, niemandsverdriet
Resultaat: 225 EUR

Jan Frank ca. 1930 (Jan Frank Niemandsverdriet Java 1885 - Jakarta 1945), olieverf op linnen, stilleven met fruit 38x40cm. Cond.: G

Schilderij, strandgezicht
Resultaat: 225 EUR

Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G

Ongesign. 19e eeuws
Resultaat: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met figuren 25,5x21,5cm. Cond.: G

Willem Oppenoorth
Resultaat: 200 EUR

Willem Oppernooorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), aquarel op papier, stadsgracht met bruggetje 45x48cm. Cond.: G

Grieks Ikoon
Resultaat: 200 EUR

Grieks zilveren ikoon van De Heilige Strijder Demetros 20e eeuw 950/000. 28x23cm.

Glasdorff, bloemstilleven
Resultaat: 190 EUR

Hubert Glansdorff ca. 1930 (Belgische School 1877 - 1963), olieverf op linnen, vaas met bloemen 32x24cm. Cond.: G

Jentsje Popma
Resultaat: 190 EUR

Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G

A. v. Gilst, interieur
Resultaat: 180 EUR

Arnout van Gilst ( Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het spinnen 40x50cm. Cond.: G

P. de Regt, rivierlandschap
Resultaat: 170 EUR

Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G

Schilderij, 18e-19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R

Puchner
Resultaat: 160 EUR

Toegeschreven aan Johann Michael Püchler 1679-1709 (Micrograaf), prent op papier, portret van Maarten Luther (het gewaad bestaat uit zeer gedetailleerde schriften). Inclusief beschrijving van Rijksmus...

Gravure, wereldbol
Resultaat: 160 EUR

Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.

Barok schilderij
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, portret van een officier 68x86cm. Cond.: R

Schilderij, klipper
Resultaat: 160 EUR

A. Gabali ca. 1950 (1886 - 1963), olieverf op linnen, klipper met figuren op zee bij avondlicht 70x50cm. Cond.: G

v.d. Ruyter
Resultaat: 150 EUR

V. de Ruyter ca. 1900, olieverf op paneel, boereninterieur 21x14cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 150 EUR

Frans Baayens ( Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G

W.P. Steggeda
Resultaat: 150 EUR

W.P. Steggerda (1907-1945 Amsterdam), olieverf op linnen, dorp in de winter 70x50cm. Cond.: G

A. Broekman, eenden
Resultaat: 150 EUR

A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Duitse School
Resultaat: 150 EUR

C. Bergfeld (Duitse School), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht met figuren bij boot 65x47cm. Cond.: G

Schilderij, bosgezicht
Resultaat: 150 EUR

R. Büchtger (1862 - 1951) ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, winters bosgezicht in de bergen 90x116cm. Cond.: G

Tekening 1739
Resultaat: 150 EUR

Endlich (Philippus Endlich?) Fecit 1739, potlood op papier, uitgewerkte studie van handen (rood potlood) 26x20cm. Cond.: G

Schilderij, slot Bentheim
Resultaat: 150 EUR

Monogram H.R., olieverf op linnen, slot Bad Bentheim 60x80cm. Cond.: G

Diverse schilderijen
Resultaat: 150 EUR

Diverse schilderijen

C. Cornelisz, winter paardenspan
Resultaat: 145 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenspan (naar Louis Apol) 20x25cm. Cond.: U

Schilderij, bloembollen veld
Resultaat: 140 EUR

Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, bloembollenvelden met figuren en dorpsgezicht 18x13cm. Cond.: G

C. Cornelisz, winter bos
Resultaat: 140 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenslee en figuren 20x25cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), tekst verso, olieverf op paneel, impressionistisch riviergezicht 43x56cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Resultaat: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Doek, Anton Heyboer
Resultaat: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met boten, figuren en molens 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R

Snoeijerbosch, oude vrouw
Resultaat: 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, oude vrouw in de sneeuw 40x50cm. Cond.: G

Evert Rabbers
Resultaat: 125 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, vaas met margrieten 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, n. Du Chattel
Resultaat: 125 EUR

Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met gebouwen en ophaalbrug 42x30cm. Cond.: G

Wally Right
Resultaat: 120 EUR

Wally Right 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 25x20cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 19/160), fantasievoorstelling 70x54cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G

W. Rip
Resultaat: 120 EUR

-

Ovaal portret
Resultaat: 110 EUR

H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G

2x Anthon Heyboer
Resultaat: 110 EUR

Twee werken Anton Heyboer (Sabang 1924 - 2005 Den Ilp), pastel op papier, vrouw aan het handwerken 30x40cm. Cond.: G

Boek, ik houdt van snoep
Resultaat: 110 EUR

Jan te Wierik boek "Ik houdt van snoep", handgesigneerd 1996. Bevat 13 reproducties en gedichten en zeer goede staat 48x35cm.

D.C. Steenhouwer
Resultaat: 110 EUR

P.C. Steenhouwer, olieverf op linnen, oud Hollands stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 110 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 35/160), fantasievoorstelling 70x55cm. Cond.: G

Gesigneerd Willem Maris
Resultaat: 110 EUR

Gesigneerd Willem Maris, olieverf op linnen, boerderij met sneeuw 26x20cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, bomen
Resultaat: 110 EUR

Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, bomen 67x54cm. Cond.: G

Schilderij, paardenkar
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, riviergezicht met overstekende paardenspan 50x75cm. Cond.: R

18x Anthon van Dyck
Resultaat: 100 EUR

Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.

H. van Tankeren
Resultaat: 100 EUR

H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G

LeBlanc, Dordrecht
Resultaat: 100 EUR

J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G

Schilderij, religieus
Resultaat: 100 EUR

B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R

Schilderij, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd?, olieverf op linnen, 18e eeuws landschap met figuren (beschadigd), 36x45cm., Cond.:R

Abstract
Resultaat: 100 EUR

C. Delacre? ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 83x57cm. Cond.: G

A. Block
Resultaat: 100 EUR

A. Block? ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met vakwerk huizen 50x60cm. Cond.: G

de Jong, vrouw bij rivier
Resultaat: 100 EUR

L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, wassende vrouw bij een beek 40x50cm. Cond.: G

Portret vrouw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met hoofdbedekking 35x45cm. Cond.: G

Fries 1931
Resultaat: 100 EUR

Fries 1931 (Duitse School), olieverf op linnen, taveerne met drinkgelach 73x92cm. Cond.: G

J. Brolsma, ruiter
Resultaat: 100 EUR

J. Brolsma, olieverf op paneel, winters landschap met ruiter op jaagpad 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, drinker
Resultaat: 100 EUR

G. Majewitz (Duitse School), olieverf op paneel, Die Weinprobe 57x80cm. Cond.: G

Groot familieportret
Resultaat: 100 EUR

R. Riege 1926 (Duitse School), olieverf op linnen, familieportret 127x144cm. Cond.: G

Schilderij, A. Werner
Resultaat: 100 EUR

A. Werner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, visser bij avond 65x72cm. Cond.: G

Lily Berger
Resultaat: 100 EUR

Lily Berger '89 ( Maastricht 1940 - ), olieverf op linnen, landschap 40x45cm. Cond.: G

Schilderij, Palfy
Resultaat: 100 EUR

Rudolf Palfy ( 1930 Soprun Hongarije), olieverf op linnen, landschap 100x80cm. Cond.: G

Toon Verplak
Resultaat: 90 EUR

Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G

Walter Miehe
Resultaat: 90 EUR

Walter Miehe 1907 (Berlijn 1883 -1972, Duitse School), olieverf op paneel, portret 48x36cm. Cond.: G

Ongesigneerd, terras met figuren
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd 50-er jaren, gouache op papier, figuren op terras 50x32cm. Cond.: G

J. Wensing
Resultaat: 90 EUR

J. Wensing ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met makreel 30x40cm. Cond.: R