Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G
Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G
Twee zilveren bonbontangen, Duits 835/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 101 gr. In goede staat.
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
Twee beginnersverzamelingen Nederland in 4 DAVO albums en diverse jaarpakketten in eurowaarden
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...
Prachtig collier van grote groene tourmalijnkralen met een gouden, 585/000, sluiting. Grote gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 16 mm, groen met roze, versierd met 17 gouden bewerkte bollen en een goud...
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.
Lot met zes messen, bestaande uit 4 stalen messen en 2 zilveren messen, model puntfilet, 835/000. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:S: 1927. In goede staat. Lengte 23-24 cm.
Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Lot plated bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
ST Dupont balpoint, 925/000, met goud. Pen met fijne ribbelbewerking en gladde goudenband. Lengte 13 cm Nieuw
Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G
Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G
Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
Drie zilveren, 925/000, bestaande uit een ovale ring met gravure van vrijmetselaar, een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten en een ring met rond verg...
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G
Bernard Anthony van Beek, 1875-1941 Kortenhoef, poldergezicht met steiger en eenden, olieverf op linnen (verso Loosdrechtse plassen) 40x60cm Cond;G
Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G
Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G
Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm
Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...
Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G
Poederdoos met gouden rand. Ronde poederdoosje van gelakt papier maché met gouden bloembewerking en voorzien van gouden rand, 585/000, met gravure van een slak en een geheel gematteerde bewerking. Aan...
Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G
Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.
Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.
Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G