Vroeg 19e eeuwse voorlader, pistool met gravering en zilverinleg bij kolf, mooie patina in goede staat, 39cm
Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R
Prachtige 19e eeuwse hertenvanger met lederen schede, hoornen heft en brons, in goede staat 51cm.
Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.
Tiendelige 19e eeuwse Engelse messing drukgewichten-set, in goede staat 3-24cm.
Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.
Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm
Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.
Zware Hollandse 12 armige messing barok kroonluchter omstreeks 1900, in zeer goede staat 70x68cm Cond:G
Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G
Twee 19e eeuwse lampenvoeten met gasaansluiting, gedecoreerd met foohondenkoppen floraal decor, en vogels, 41cm Cond:G
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Oude Chinese houtgestoken Inro met rattenoptocht en rat netsuke, 20e eeuw in goede staat 7,5x6øcm
Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.
Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat
Vijf 19e eeuwse Russische bronzen kruisiging ikonen met emaille decor in goede staat 11x27cm. Cond:G
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Twee oude koperen hanglampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, in goede staat 46-85cm. Cond:G
Twee delen oud Perzisch brons, 20e eeuw of ouder, eenmaal pijpvaasje op hoge poten en ogen, en 5 lichts tafelolielamp met gravering 13,5x14cm.
Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G
Oosterse houtgestoken sperenhouder met 8 speren van hout en koper 20e eeuw in goede staat 97x100x20cm.
Oude Oosterse bronzen rijk bewerkte neksteun met volplastische stieren, breuklijn, 32x50x15cm Cond:G
Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.
Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G
Twee zeldzame grote Japanse Cloissone deksel knobbelvazen met floraal en vogeldecor, in goede staat 37cm.
Grote 19e eeuwse Chinese ivoren figuur, voorstellende een man met vishengel, vis en jongen met schelp mooie kwaliteit 26cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G
Zeldzaam Frans eikenhout gestoken miniatuur kinderbank omstreeks 1870, opengewerkt met figuren, bloemen ,vaasdecor, ranken en hoorn des overvloeds, in zeer goede staat 50x80x24cm
Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Twee grote antieke Hollandse pronkschenkkannen, omstreeks 1880, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd met twee figuren (1 los) op marmeren voet 55cm Cond:R/G
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Antieke Barok arreslee vroeg 19e eeuws, met putti, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede staat 130x160x105cm.
Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G
Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G