Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Witgouden ring met briljant en saffier 56
Witgouden ring met briljant en saffier

Resultaat:

450 EUR

Gouden ring met granaat 363
Gouden ring met granaat
Startprijs 110 EUR
Zilveren zirkonia ring 360
Zilveren zirkonia ring
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring met robijn 357
Zilveren ring met robijn
Startprijs 60 EUR
Zilveren ovale brandewijnkom 44
Zilveren ovale brandewijnkom
Startprijs 750 EUR
6 Art Deco lepeltjes 349
6 Art Deco lepeltjes
Startprijs 50 EUR
Zilveren loddereindoosje 347
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 110 EUR
Marmeren potje met zilveren deksel 346
Marmeren potje met zilveren deksel
Startprijs 110 EUR
Zilveren opscheplepel 1890 344
Zilveren opscheplepel 1890
Startprijs 100 EUR
Gouden dameshorloge 33
Gouden dameshorloge
Startprijs 300 EUR
Zilveren pepermuntdoosje 1868 340
Zilveren pepermuntdoosje 1868
Startprijs 110 EUR
Kristallen gembercoupe 24
Kristallen gembercoupe
Startprijs 150 EUR
Zilveren pronkbeker 19
Zilveren pronkbeker
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Zilveren servies met comfoor 17
Zilveren servies met comfoor

Resultaat:

850 EUR

3 Delen Duits porselein 6075
3 Delen Duits porselein
Startprijs 180 EUR
Rosenthal theekan 6074
Rosenthal theekan
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1318
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
6 Foto's / Schilderijen 2400
6 Foto's / Schilderijen

Resultaat:

160 EUR

Witgouden armband met briljant 12
Witgouden armband met briljant
Startprijs 1.000 EUR
Platina Girard Perregaux 9
Platina Girard Perregaux
Startprijs 1.750 EUR
Opaline eierset met zilver 316
Opaline eierset met zilver
Startprijs 120 EUR
Zilveren doosje, klein 315
Zilveren doosje, klein
Startprijs 125 EUR
Emporio Armani horloge 310
Emporio Armani horloge
Startprijs 50 EUR
Gouden slavenband met briljant 7
Gouden slavenband met briljant
Startprijs 1.300 EUR