Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G
Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R
Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G
Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Antiek wit porseleinen figuur omstreeks 1900, Duitsland, moeder met kind. in goede staat 28cm.
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.
Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G
Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G