30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

5-Delig klokkenstel, 19e eeuw 3517
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR
Lot modesieraden 872
Lot modesieraden

20 EUR

2 kaarskandelaren 2086
2 kaarskandelaren
Startprijs 70 EUR
2x Enkelloops pistool 2090
2x Enkelloops pistool
Startprijs 250 EUR
Lapis kralen met gouden slot 306
Lapis kralen met gouden slot

80 EUR

Zilveren ring met Chromdiopsid 889
Zilveren ring met Chromdiopsid

40 EUR

Sigarenkistje 2103
Sigarenkistje

100 EUR

Petroleumlamp, geëlectrificeerd 2120
Petroleumlamp, geëlectrificeerd

30 EUR

Franse vergulde pendule 3534
Franse vergulde pendule
Startprijs 250 EUR
2 Antieke Chineze vazen 6044
2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, Donaldson 1016
Schilderij, Donaldson
Startprijs 3.750 EUR
Inktstel met zilver 323
Inktstel met zilver
Startprijs 120 EUR
4 Meissen borden 6061
4 Meissen borden

90 EUR

Ikoon groot 1033
Ikoon groot
Startprijs 1.000 EUR
4 Zilveren beursjes 340
4 Zilveren beursjes

110 EUR

Porseleinen man in stoel 6078
Porseleinen man in stoel

110 EUR

Schilderij, C. Noltee 1050
Schilderij, C. Noltee
Startprijs 450 EUR
Metalen bord vroeg 19e eeuw 2137
Metalen bord vroeg 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Westminster klok 3551
Westminster klok

35 EUR

Groot wit porseleinen figuur 6095
Groot wit porseleinen figuur
Startprijs 100 EUR
5 Delen Japans porselein 6108
5 Delen Japans porselein

65 EUR

Schilderij Charles Kvapil 1067
Schilderij Charles Kvapil
Startprijs 850 EUR
Gouden ring met briljant pavé 357
Gouden ring met briljant pavé
Startprijs 275 EUR