Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G
Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G
Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R