31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Eiken tafelpendule 3654
Eiken tafelpendule

30 EUR

Tafelklokje 3671
Tafelklokje
Startprijs 100 EUR
Cornelis Le Mair 1008
Cornelis Le Mair
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren bonbonschaal 294
Zilveren bonbonschaal

60 EUR

Mahoniehouten kistje 2106
Mahoniehouten kistje
Startprijs 150 EUR
Mahonie Biedermeier secretaire 4010
Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR
H.K. Onnes, kinderportret 1025
H.K. Onnes, kinderportret

200 EUR

Parelcollier met gouden slot 311
Parelcollier met gouden slot

200 EUR

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen 2123
Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Startprijs 100 EUR
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

340 EUR

4 etsen Ids Wiersma 1042
4 etsen Ids Wiersma

190 EUR

Gouden choker met diamant 328
Gouden choker met diamant
Startprijs 300 EUR
2 compositie metalen figuren 5143
2 compositie metalen figuren
Startprijs 60 EUR
Antiek figuur op steen 5156
Antiek figuur op steen

150 EUR

Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

600 EUR

Heilige Sava 1055
Heilige Sava
Startprijs 300 EUR
Biedermeier canapé 4061
Biedermeier canapé

150 EUR

Johannes Weiland 1059
Johannes Weiland
Startprijs 950 EUR
Groot houten beeld 5160
Groot houten beeld
Startprijs 70 EUR
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

430 EUR

2 Waaierkristallen sets 5507
2 Waaierkristallen sets

50 EUR

Ongesigneerd meisje met papbord 1072
Ongesigneerd meisje met papbord
Startprijs 700 EUR
Kavel tin 2140
Kavel tin

45 EUR

Kristallen inktset met zilver 345
Kristallen inktset met zilver
Startprijs 220 EUR