Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Papegaaienbeugel versierd met graveerwerk met een boederij en papegaaien. De kralentas is voorzien van een afbeelding van een papegaai. MT.: E.v.Geelen, Schoonh...
Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afm. 53x36 cm. Cond.: G.
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Vier lange colliers met edelstenen, bestaande uit een parelcollier met kleine groene kralen, een collier met turkoois en bergkristal, collier met turkoois en goudsteen en een collier met o.a. turkoois...
Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Houten kast, z.g. porte de montre, met zilveren zakhorloge met sleutelopwinding. 18x21x6cm.
Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd met...
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afm.: 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G