Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wetering de Rooy 1026
Wetering de Rooy

Resultaat:

440 EUR

Bronzen lamp met meermin 2017
Bronzen lamp met meermin
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Boulle klokkast + console 3573
Boulle klokkast + console

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Meissen vaasje 6055
Meissen vaasje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mes, met antieke zilveren greep. 270
Mes, met antieke zilveren greep.

Resultaat:

140 EUR

Gietijzeren etagieretafel 2034
Gietijzeren etagieretafel
Startprijs 150 EUR
Rozenklokje 3590
Rozenklokje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Houten gestoken console 2051
Houten gestoken console

Resultaat:

135 EUR

Schilderij 1043
Schilderij
Startprijs 350 EUR
4 Delen oud/antiek Aziatica 2068
4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 75 EUR
5 Duitse borden 6072
5 Duitse borden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden 287
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mendes da Costa 1060
Mendes da Costa

Resultaat:

750 EUR

2 Messing wandkandelaars 2085
2 Messing wandkandelaars
Startprijs 40 EUR
Porseleinen beeldje, Sitzendorf 6089
Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Imari sierschotel 6107
Imari sierschotel

Resultaat:

275 EUR

Cartelklok 3607
Cartelklok
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Delfts tableau 1978 6120
Delfts tableau 1978

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Imari bord, Chinees. 6124
Imari bord, Chinees.

Resultaat:

50 EUR

Regulateur 3624
Regulateur
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Boulle kistje met spel 2102
Boulle kistje met spel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 x petroleumlamp 2119
2 x petroleumlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Klok, koeie-oog 3641
Klok, koeie-oog

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Oude boeken 17e-18e eeuw 2137
2 Oude boeken 17e-18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

5 Borden aardewerk 6137
5 Borden aardewerk
Startprijs 40 EUR
Gouden ring met briljant 304
Gouden ring met briljant
Startprijs 300 EUR
Staande klok, vroeg 19e eeuws 3658
Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startprijs 300 EUR
Bonbonnière op zilv. voet + bonbonnière met zilv. beugel. 321
Bonbonnière op zilv. voet + bonbonnière met zilv. beugel.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kavel jade 6154
Kavel jade

Resultaat:

180 EUR

Hanglamp met gekleurde kappen 2154
Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR
Gisela Sedatis Grosser 1077
Gisela Sedatis Grosser
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3675
Friese staartklok

Resultaat:

180 EUR