Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Regulateur 3624
Regulateur
Startprijs 170 EUR
18e-19e eeuws houtgestoken beeld 5124
18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden 287
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Klok, koeie-oog 3641
Klok, koeie-oog

Resultaat:

100 EUR

Gouden ring met briljant 304
Gouden ring met briljant
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bronzen plaquette, Joseph Krautwald 5137
Bronzen plaquette, Joseph Krautwald

Resultaat:

50 EUR

Witgouden ring met diamant 807
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.100 EUR
Eissenloeffel glazen 5500
Eissenloeffel glazen
Startprijs 300 EUR
Suikerschep, zilver (2x) 824
Suikerschep, zilver (2x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Franse Jugendstil vaas 5517
Franse Jugendstil vaas

Resultaat:

120 EUR

Bonbonnière op zilv. voet + bonbonnière met zilv. beugel. 321
Bonbonnière op zilv. voet + bonbonnière met zilv. beugel.
Startprijs 80 EUR
Staande klok, vroeg 19e eeuws 3658
Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Oude boeken 17e-18e eeuw 2137
2 Oude boeken 17e-18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

9 Deel blauw glas 5534
9 Deel blauw glas
Startprijs 50 EUR
Olijflepel, zilver 841
Olijflepel, zilver
Startprijs 60 EUR
Hanglamp met gekleurde kappen 2154
Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3675
Friese staartklok

Resultaat:

180 EUR

Wandkandelaar 2167
Wandkandelaar
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Waterkan, Anna Groen 5551
Waterkan, Anna Groen

Resultaat:

45 EUR

Zilver vergulde ring 858
Zilver vergulde ring
Startprijs 30 EUR
Verkocht
8 Theelepels, zilver Haags lofje 339
8 Theelepels, zilver Haags lofje

Resultaat:

80 EUR

Barok laden kastje 4006
Barok laden kastje
Startprijs 650 EUR
Verkocht
2 Glazen clownsfiguren 5568
2 Glazen clownsfiguren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp) 2184
Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Witgouden ring met briljant en toermalijn 356
Witgouden ring met briljant en toermalijn

Resultaat:

180 EUR

Klapbuffet 4023
Klapbuffet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Servies 6004
Servies

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Loddereinfles+zilver. 373
Loddereinfles+zilver.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2 Zilveren chokers met markasiet 875
2 Zilveren chokers met markasiet

Resultaat:

70 EUR

3 Diverse cloisonne vaasjes 2201
3 Diverse cloisonne vaasjes
Startprijs 90 EUR
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels 6021
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Oude viool 2218
Oude viool

Resultaat:

60 EUR