Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken staande Duitse klok 3580
Eiken staande Duitse klok
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Comtoise 3577
Comtoise

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pendule met figuur 3576
Pendule met figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot antiek tin. 2140
Lot antiek tin.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Friese staartklok 3573
Grote Friese staartklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse boulle klok. 3571
Franse boulle klok.

Resultaat:

260 EUR

Westminster tafelklok (Junghans) 3567
Westminster tafelklok (Junghans)
Startprijs 150 EUR
2 x Koper portret, 'A.G. Learned'. 2135
2 x Koper portret, 'A.G. Learned'.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lectuurbak 2133
Lectuurbak

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
3 Bierpullen, 18e-19e eeuw 6271
3 Bierpullen, 18e-19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Duitse bierpul. 6268
Duitse bierpul.
Startprijs 60 EUR
Duitse klepkan 6267
Duitse klepkan
Startprijs 60 EUR
Duitse 'Humpen' bierpul. 6266
Duitse 'Humpen' bierpul.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Staande wortelnoten klok 3565
Staande wortelnoten klok

Resultaat:

350 EUR

Lamp, zakkroonluchter 2124
Lamp, zakkroonluchter
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Franse portaal pendule 3552
Franse portaal pendule

Resultaat:

220 EUR

Beeld, Chinees. 6258
Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2 Antieke petroleumlampen 2115
2 Antieke petroleumlampen

Resultaat:

60 EUR

Penkandelaar. 2111
Penkandelaar.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Koperen deurbel 2110
Koperen deurbel

Resultaat:

25 EUR

Weense regulateur, 2 gewichter 3545
Weense regulateur, 2 gewichter
Startprijs 200 EUR
Bolvaas, 'Familie Rose'. 6247
Bolvaas, 'Familie Rose'.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
8 x Groen celadon. 6246
8 x Groen celadon.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
7 x Celadon vaas. 6245
7 x Celadon vaas.

Resultaat:

200 EUR

2 Stellen koperen kandelaars 2108
2 Stellen koperen kandelaars
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Vuurvergulde Franse pendule 3541
Vuurvergulde Franse pendule

Resultaat:

800 EUR

Pendule met figuren. 3539
Pendule met figuren.
Startprijs 1.800 EUR
Lenzkirch klokje 3537
Lenzkirch klokje
Startprijs 300 EUR
Staande klok, Duits 3530
Staande klok, Duits
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Staande Duitse klok, 18e eeuw 3527
Staande Duitse klok, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen rokkandelaar. 2085
Bronzen rokkandelaar.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek Neo-gotische kandelaar. 2084
Antiek Neo-gotische kandelaar.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Keramiek object, 'Tulp' 6234
Keramiek object, 'Tulp'

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Balkon vrijslinger 3518
Balkon vrijslinger

Resultaat:

450 EUR

Neuchattel, 18e eeuw 3515
Neuchattel, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Natfruitschaal, Jugendstil. 6225
Natfruitschaal, Jugendstil.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 x Grote Delftse dekselvazen. 6224
3 x Grote Delftse dekselvazen.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Meissen schaal met vos 6219
Meissen schaal met vos

Resultaat:

400 EUR

Staande klok met carillion, Colberg 3511
Staande klok met carillion, Colberg
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Duitse wandklok, Anno 1673. 3509
Duitse wandklok, Anno 1673.

Resultaat:

500 EUR

Pendule, 'Strijdwagen'. 3506
Pendule, 'Strijdwagen'.
Startprijs 2.700 EUR
Lot van 5 plated kandelaren 2082
Lot van 5 plated kandelaren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Franse kandelaar. 2080
Franse kandelaar.

Resultaat:

30 EUR

2 Bronzen kandelaren leeuw 2079
2 Bronzen kandelaren leeuw
Startprijs 100 EUR
2 x Penkandelaar. 2078
2 x Penkandelaar.
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Franse wachtklok. 3503
Franse wachtklok.

Resultaat:

950 EUR

Amsterdamse hangklok. 3502
Amsterdamse hangklok.
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Lot divers zilver. 549
Lot divers zilver.

Resultaat:

60 EUR