34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'. 1367
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.

40 EUR

Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'. 1366
Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'.

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'. 1365
Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'.
Startprijs 180 EUR
Landkaart, ca. 1700. 1364
Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 30 EUR
Landkaart Aveele, 1700 1363
Landkaart Aveele, 1700
Startprijs 30 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1362
Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 30 EUR
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1361
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 60 EUR
Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'. 1360
Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'.

330 EUR

Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.  1359
Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.

55 EUR

R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.  1358
R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.

135 EUR

Landkaart Aveele, 1702 1357
Landkaart Aveele, 1702
Startprijs 30 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1356
Landkaart Aveele, 1705
Startprijs 30 EUR
Antieke landkaart, 1713. 1355
Antieke landkaart, 1713.
Startprijs 30 EUR
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'. 1354
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Startprijs 35 EUR
O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'. 1353
O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'.
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'. 1352
Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'.

25 EUR

Ongesigneerd, 'Meisjes portret'. 1351
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'.

50 EUR

R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'. 1350
R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'.

60 EUR

Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1349
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Landschap met gebouw en vissers'. 1348
Onduidelijk gesigneerd, 'Landschap met gebouw en vissers'.
Startprijs 75 EUR
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.' 1347
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Startprijs 35 EUR
Russische School, 'Havengezicht'. 1346
Russische School, 'Havengezicht'.
Startprijs 35 EUR
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'. 1345
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. 1344
Startprijs 60 EUR
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'. 1343
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'.

25 EUR

Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'. 1342
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.

65 EUR

J. André, 'Zeegezicht met bergen'. 1341
J. André, 'Zeegezicht met bergen'.
Startprijs 50 EUR
'Havengezicht op Rotterdam', Litho. 1340
'Havengezicht op Rotterdam', Litho.

50 EUR

Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'. 1339
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.

40 EUR

Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. 1338
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.

40 EUR

Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'. 1337
Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Startprijs 40 EUR
Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'. 1336
Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd ca. 1800 1335
Ongesigneerd ca. 1800

45 EUR

Antieke Icoon 1334
Antieke Icoon
Startprijs 50 EUR
2x Pierre A. Renoir 1333
2x Pierre A. Renoir

50 EUR

J. Rode, 'Vaas met bloemen'. 1332
J. Rode, 'Vaas met bloemen'.

75 EUR

Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'. 1331
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'.

80 EUR

W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'. 1330
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'.

60 EUR

Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'. 1329
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.

40 EUR

Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'. 1328
Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'.
Startprijs 80 EUR
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1327
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Startprijs 90 EUR
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1326
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij' 1325
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startprijs 60 EUR
Monogram E.J., 'Winterlandschap' 1324
Monogram E.J., 'Winterlandschap'

40 EUR

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1323
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Startprijs 100 EUR
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'. 1322
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'.
Startprijs 100 EUR
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1321
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Startprijs 250 EUR
 A. Martens, 'Man in roeiboot'. 1320
A. Martens, 'Man in roeiboot'.
Startprijs 60 EUR