Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
J. Hubert, 1901. Stilleven spelende poezen. Pastel op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud Russisch lakwerk. Twee maal dekseldoos. Twee maal plaquettes. Allemaal handbeschilderd. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke natuurstenen dierenfiguren. Onder andere: Vogels, kat, vossen. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Antieke grammofoon met trechter. Circa 1910. Behoeft restauratie. Afmeting: 87 x 52 ø x 50 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 crt. Grootte 13x8mm. ca 1,0 gram. In goede staat
Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.
Twee Jugendstil kaarskandelaren met dovers. Circa 1915. Compositie metaal met marmeren basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Cassette met zilveren lepels, 835/000. 12 Kleine zilveren lepeltjes met getorste steeel met opengewerkt bloemdecor, Jugendstil, en een suikerlepel met gezaagd klavermotief. MT.: A.Pelt Schoonhoven, jl...
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mes met houtgestoken heft. Joseph Fenton and Sons. Anno 1880. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.
Zilveren schakelcollier, 925/000, met deels matte en deels gepolijste schakels. Breedte 6 mm. Lengte 42cm, met verlengketting tot 46 cm. ca 14 gram. Nieuw
Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese gesigneerde porseleinen vazen met geisha en craquele glazuur. Circa: 1900. Eén minimale chip. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.