36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Vliegerhorloge, WO I 462
Vliegerhorloge, WO I
Startprijs 650 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1294
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Gouden horloge, Pontiac 455
Gouden horloge, Pontiac

320 EUR

2 Zilveren miniaturen 448
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR
Ongesig., Landschap bij avond 1287
Ongesig., Landschap bij avond

100 EUR

Icoon 1280
Icoon
Startprijs 70 EUR
Franz Heckendorf, Riviergezicht Istanboel ? 1244
Franz Heckendorf, Riviergezicht Istanboel ?
Startprijs 600 EUR
2 Jade snijwerken (paard + aap) 412
2 Jade snijwerken (paard + aap)
Startprijs 80 EUR
Witgouden oorhangers parel, diamant 405
Witgouden oorhangers parel, diamant

120 EUR

Bongers, Landschap met rivier 1237
Bongers, Landschap met rivier

80 EUR

Zilveren bruidegomspijpje 398
Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht 1230
Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht
Startprijs 140 EUR
Louise Seize spiegel 4150
Louise Seize spiegel

50 EUR

Engelse voltaire 4143
Engelse voltaire
Startprijs 150 EUR
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets 1194
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 200 EUR
Lot divers Russisch lakwerk 2483
Lot divers Russisch lakwerk
Startprijs 60 EUR
Eikenhouten boekenkast 4136
Eikenhouten boekenkast

70 EUR

C. Cornelisz, Kersen 1187
C. Cornelisz, Kersen

100 EUR

2x Jac. Schmuzer,  Gravure 1180
2x Jac. Schmuzer, Gravure

100 EUR

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl 4100
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl

160 EUR

Engels breistoeltje 4093
Engels breistoeltje
Startprijs 150 EUR
5x Dier figuren (albast/mineraal) 2447
5x Dier figuren (albast/mineraal)
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign., Indonesische vrouw 1144
Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startprijs 80 EUR
Grote passpiegel 4086
Grote passpiegel
Startprijs 450 EUR
Grammofoon, 1910 2440
Grammofoon, 1910

100 EUR

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1137
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Startprijs 150 EUR
Piretti, Stilleven met bloemen 1130
Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 100 EUR
2x Kaarskandelaren, 1915 2433
2x Kaarskandelaren, 1915

40 EUR

Oude eikenhouten duivenklok 2397
Oude eikenhouten duivenklok
Startprijs 40 EUR
Antiek Engels mes, 1880 2390
Antiek Engels mes, 1880
Startprijs 50 EUR
Eiken secretaire, ca. 1850 4050
Eiken secretaire, ca. 1850
Startprijs 250 EUR
Natuurstenen piedestal met verlichting 2383
Natuurstenen piedestal met verlichting
Startprijs 70 EUR
Wortelnoten halve-maankast met intarsia 4043
Wortelnoten halve-maankast met intarsia

175 EUR

17e-18e Eeuwse Renaissance stoel 4036
17e-18e Eeuwse Renaissance stoel

150 EUR

J. Hubert, Spelend poezen 1094
J. Hubert, Spelend poezen
Startprijs 1.000 EUR
G. Krol, Herfstmorgen 1925 1087
G. Krol, Herfstmorgen 1925

200 EUR

Franz Nechutny, Opa en oma met kleinkind 1080
Franz Nechutny, Opa en oma met kleinkind
Startprijs 700 EUR
Engelse schrijfkist, 19e eeuw 2347
Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 130 EUR
Bronzen kaarskandelaar 2340
Bronzen kaarskandelaar

40 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw 3715
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

100 EUR

2x Duitse officiers dolken (kopie) 2813
2x Duitse officiers dolken (kopie)

50 EUR

Japans Katana zwaard 2806
Japans Katana zwaard

150 EUR

Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2770
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

100 EUR

Dubbelloops pistool, achtkantige lopen 2763
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen

120 EUR

Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

250 EUR

Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

90 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2713
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR