Oude Indiase sabel met gegraveerde lemet. Vernikkeld. Met velours beklede schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oude Indiase sabel met versierde lemet, florale en sanscriet decor. 20e Eeuw. Met velours beklede schede. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops pistool met knikloop. Onklaar. Afmeting: 20 cm. In matige staat.
19e Eeuws percussie pistool, enkelloops met achtkantige loop. Nr. 4545 2. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Klein 19e eeuws dubbelloops pistool percussie met achtkantige loop. Afmeting: 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroege gietijzeren mortier. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 30 x 10 cm ø. In goede staat.
Noord-Afrikaanse voorlader geweer met bijl als kolf. Lont ontsteking. 19e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Fraai 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en graveringen. Mooie patina. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en mahonie kolf met graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Zes millimeter geweer/vuurbuks met graveringen. Enkel schots. 19e Eeuw. Met apart kogelinvoer mechanisme FL. 2L met kroonmerk. Lichte oxydatie. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
19e Eeuwse buks met knikloop en noten kolf. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer, voorlader. Pompstokhouder mist. Veel patina + gebruikssporen. Afmeting: 102 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse percussie voorlader geweer met achtkantige loop. Mooie patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop, dubbele haan en graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Fraai antiek enkelloops penvuur jachtgeweer met noten kolf. Voorlader. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws korte enkelloopse percussie voorlader geweer. Mooie patina. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloopse percussie jachtgeweer, voorlader. Originele patina. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops jachtgeweer met knikloop, Franse tekst + gravure. Mooie patina. Circa 116 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie dubbelloops jachtgeweer met knikloop en damast loop + graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, knikloop, penvuur, graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met percussie, voorlader. Versierd met hertenkop op kolf. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 120 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met notenhouten kolf met zwijnskop. Voorlader. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops percussie jachtgeweer met knikloop + gravure met vos en honden. Mooie patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Antiek geweer in originele kist met graveringen. Damast loop. Gemerkt F.L.G. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat
19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Arabische sabel met Arabische schrift op lemet. Heft van been en bekleed met leder. In originele schede, hout met leder bekleed. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Japanse militaire sabel, WO II. Diverse tekens. Afmeting: 79 cm. In goede originele staat.
Antieke Engelse sabel met origineel lederen schede. 'Dwell & Co. London'. Oude patina. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antieke trommelrevolver met penvuur. Gemerkt E.L.G. Mechanisme onklaar. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws enkelloops jachtgeweer met klaploop en graveringen. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Antiek geweer, enkelloops. Circa 1800. Haan mogelijk gerepareerd. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 109,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: diverse kranten/documenten, enkele mouwbanden, kogelhulzen, kogels, etc.
USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische krissen. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek modelkanon op houten verrijdbare affuit. Salut kanon. Voor gelegenheden. Circa 1900. Afmeting: 38 x 66 x 35 cm. In goede staat.
Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Antiek penvuur pistool met achtkantige loop en wortelnoten kolf. Circa 1800. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swistaka teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.
Oud geweerrek, geweerkoffer van leer, twee zitstokken en kogelmaker-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 77 cm. In goede staat.
Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: opmars naar de galg. handboek voor de politie, het einde, een wereld in oorlog, een map met gedetailleerde informatie...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een fraai album met ansichtkaarten, diverse delen "militaire spectator", diverse handboeken en overige boeken/documen...
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: twee schedes van dolken en vele onderdelen van militaire uitrustingen.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een ordner met diverse oude krantenknipsels en documenten, Small Arms Makers, Encyclopedie van wapens, Gevechtskledin...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een mooi album met oude ansichtkaarten, diverse boeken van het ministerie van oorlog, de slag bij Waterloo (Fokken) e...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie albums met ansichtkaarten, Guns & Gunsmiths, Soldiers Soldiers, Early Percussion Firearms, Uniforms and D...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: 6-delige serie "de geschiedenis van de eerste wereldoorlog in foto's en documenten", handboek v.d. kannonier en diver...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie banden "De Nederlandsche strijdmacht en hare mobilisatie door J. Kooiman", een fraai album met oude postk...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: diverse oude mappen met documentatie, kranten naslagwerken en overige documentatie.
19e Eeuws groot dubbelloops pistool met gravering. Voorlader, dubbele trekker. Stukje kolf, 1 cm ingezet. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met gravering en notenhouten kolf met messing. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws pistool met graveringen, damast loop, goud-inleg. Voorlader, zwartkruit. Oudere restauratie kolf. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
18e Eeuws vuursteen pistool met messing versierd en bewerkte notenhouten kolf. Trekker zit los. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve blank vergulde sierwapens. Eén sabel. Eén dolk. In schede. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 - 91 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws koloniaal kort percussie geweer met koper inleg en bewerkte achtkantige loop. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.
Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ooki vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in red...
Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Album Militaire (Scenes de la vie du soldat), de gesel van het hakenkruis, the naked and the dead, nee en nog eens ne...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneeiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. w...
Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai belijmde heft en bewerkte plated lemmet. Oxydatie. In originele lederen schede. Afmeting: 100,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Circa 1800. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws vuursteen pistool met achtkantige loop en notenhouten kolf. Oudere restauratie. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...
Zeldzame 18e eeuwse Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.