Ongesigneerd. Circa 1800. Twee figuren bij stadswal. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18,5 cm. In goede staat.
F. van den Duck. Belgische school. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.
K. Schwartz. Duitse school. Toegeschreven aan Karl Kaufmann. 1843 - 1902. Dorpsgezicht met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
J. Bartoth. Circa: 1880. Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel. Pastel op papier. Afmeting: 95 x 69 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.
Gesigneerd Franz Hellferich. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Hollands wintergezicht bij avond met windmolen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Boeren achterhof met vrouw en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd H. van Meegeren. Drie figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.
Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Gussichs ? Oude rabbijn. Duitse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Alfons Verstraeten. 1922 - . Stadgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A. van den Burgh. Hollands plasgezicht met windmolen, huizen, eenden etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Stilleven met paddestoelen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Biesmanskotten-Lonneker, met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 39 cm. In goede staat.
Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...
Georg Hänel 1932. 1879 - 1945. Duitse school. Bosgezicht met bloemenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Kees van Loon. 1930 - ......... . Landschap met ruiter op dijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
J. Endbuschel ? Duitse school. Edelhert bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Kunsthandelaar Enschede. Strandgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Fritz Koppmann. 1865 - Duitse School. Noord-Duits riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 31 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Twentse boerderij met hoenderhof en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 13/85 Artist proof. Portret van zijn vrouw. Balinese schone. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.
Ujvari Ignac. 1860 - 1927 Budapest. Figuren met trekschuit in baai. Incl. boek; staat op kaft. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.
Fritz Dietrich. Duitse school. Kopie Rembrandt 1912 Sultan. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 101 cm. In goede staat.
Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram J.H.S. of J.J.C.S. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met molens en vele figuren. Schilderij heeft een prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Kyrillisch gesigneerd. Russische school. Oude vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 14 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Wim Poelman, Hengelo. Gedetailleerde geschilderde kopie naar een oude meester. Hollandse rivierbocht met 17e - 18e eeuwse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.
Herman Frederik Bieling. 1887 - 1964. Elf diverse voorstellingen. Onder andere: Oosters, naakt, figuren, bomen etc. Aquarel op papier. Circa 20 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Martinus Jacobus Nefkens. 1866- 1941. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Barend Brouwer. 1872 - 1936. Landschap met ruiter op zandpad met berkenbomen langzij. Mooie grote vergulde lijst! Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuwse pendant. Eén maal wandelende jonge vrouw met peren. Eén maal jonge vrouw met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 20 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1989. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Pseudoniem Cor Bouter. Coming sheep in de zon met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.
Karl Kaufmann. 1843 - 1901. Gesigneerd B. Lambert. Bosgezicht met wandelaar. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 47 cm. In redelijke staat.
2x Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. De twee jaargetijden '91 (van de vier). Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Italië. Circa 1700. Italiaans Renaissance schilderij met waterval, bergen, dorp in de verte, bomen en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 77 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Jan Wessels. Natuurschilder Hengelo. Drie reeën bij grote eiken in de ochtend. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.
Twee keer Yoshitomo Nara, 1959 Japan. Cosmic Girl. Digitale print op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Groot religieus Duits Barok schilderij met engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 85 cm. In goede staat.
Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.
Karl Wagner (Carl). 1839 - 1923. Duitse school. Hollands havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Ongesigneerd ? . 18e - 19e Eeuw. 17e Eeuws interieur, vrouw in stoel bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 51 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
Johan Hendrik van Mastenbroek. 1875 - 1945. Bekend groot werk. Gezicht op Maashaven met vele boten en schepen. Tentoonstelling 2005 Kunsthal Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In go...