Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Inktpot met zilveren deksel & pen
Startprijs 100 EUR

Kristallen inktpot met zilveren kraag,dop en pen, 833/000, geplaatst op en rond houten basement. ø20x14cm. In goede staat

Zilveren vleesvork, 1875
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 Biedermeier vleesvork met gecontourneerde steel en fraaie scherpe florale graveringen. Mr. J.H. Schouten - Amsterdam. Anno 1875. Lengte: 19 cm. In goede staat.

USA Militaire riem
Startprijs 30 EUR

USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.

USA cavaleriebroek + riem
Startprijs 75 EUR

USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.

Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws antiek pistool. Voorlader, groot kaliber met penvuur. Oxydatie. Kolfhout vervangen. Onschadelijk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.

Duitse SS-band WO II
Resultaat: 60 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, gecontourneerd model met parelrand en houten achterzijde. 11x16c. In goede staat

Fotolijstje en tafelstukje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...

3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 60 EUR

Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...

Kristallen Leerdam vaas
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen Leerdam vaas. Dikwandig. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.

Glazen Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 170 EUR

Glazen Jugendstil vaas in de kleuren blauw-groen met witte guirlandes. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2 Jade armbanden
Startprijs 50 EUR

Twee rinkelbanden uit jade, breedte 18mm ø57mm en breedte 17mm ø59mm. Nieuw

Antieke putti
Startprijs 60 EUR

Antieke putti met bloemen. Gemonteerd op messing met marmer basement. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 40 EUR

Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.

J. de Jong, Winters landschap
Resultaat: 80 EUR

Jan de Jong. 1863 - 1901. Hollands winters landschap met windmolen en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.

Juanele, Stilleven met kruik
Resultaat: 25 EUR

Juanele. Stilleven met kruik en fruitmand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met gemberpot en fruit
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Antiek zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel met ronde gedreven bak. Voorzien van een fraaie afbeelding van een heer met wandelstok en een jongen met trekharmonica. Haaksteel voorzien van een schildje met engelenkopje ...

Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....

Witgouden hanger zwaan met aquamarijn
Startprijs 300 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met aquamarijn. Fijn ankercollier met een hanger in de vorm van een zwaan bezet met rond gefacetteerde aquamarijnen, totaal ca 1,14 ct gezet in een geoxideerde on...

Witgouden briljant armband
Startprijs 2.000 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...

Gouden manchetknopen
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden manchetknopen, 750/000, rondmodel met ribbewerking. ø 16 mm, ca 9,2 gram In goede staat

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 200 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 925/000, rond model met gezaagde motieven en een omgeslagen rand met palmetten en krullen. geplaatst op 3 gekrulde poten, met koperen binnenbak. MT.: Amsterdams keur, Amsterdam...

Omvangrijk zilveren bestek
Startprijs 1.500 EUR

Omvangrijk Duits zilveren bestek, 800/000, voorzien van een bewerkte rand, met 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 tafellepels en -vorken, 12 dessertmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels en -vor...