Goudkleurige spiegel met wandconsole. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 48 cm. In goede staat.
Antieke lage Engelse eikenhouten hangoortafel met groen leer op blad. Circa 1900. Leuke tafel! Afmeting: 55 x 90 x 119 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde 19e eeuwse spiegel. Afmeting: 135 x 87 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Kleurstelling: Rood. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws beeld. Zuid-Amerikaanse Indiaan vecht met leeuw. Zwaar compositie metalen figuur. Afmeting: 57 x 44 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.
Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Grote zilveren mand, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van gezaagd floraal en rasterpatroon, geplaatst op 8 gekrulde poten. MT.: B.W.Eldik, Zutphen ca 868 gram 38x29x9cm. In goede sta...
Zilveren collier met hanger, 835/000, van Cris Agterberg. Driehoekige opengewerkte hanger met spiraalbewerking met onderaan de hanger een peervormige maansteen. De hanger is bevestigd aan en zilveren ...
Roodgouden choker, 585/000, met diamanten. "Diamond by the yard". Fijn roodgouden ankercollier bezet met 12 briljant geslepen diamanten in een gladomzetting. Totaal ca 0,58 ct. 45 cm. ca 3,0 gram. Ni...