J.H. Doeleman. 1848 - 1913. Figuren op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Zilveren 925/000 gedenklepel met gevlochten steel, bekroond door driemaster. Achterkant bak tekst 'Margaretha de Jong 26-8-1911 - 26 -8-2011'. Afmeting: Lengte 21 cm. Gewicht: circa 55 gram. In goede ...
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, 3 lichts, bestaand uit 3 delen, op ronde voet met filetrand en voorzien van 2 gekrulde armen. Towle Sterling. 31x11x34cm. In redelijke goede staat
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 925/000, Mexicaans, rond model met een gezaagde rand met floraal decor. ø19x1,5cm. ca 95 gram. Rand iets uit model, verder in goede staat
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Ovaal geribbeld 835/000 zilveren pepermuntdoosje. Mr. H. Hartman-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 5 x 4 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.
Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met een bloemvormige zetkast bezet met een rond gefacetteerde blauw spinel, ø 18 mm. ø 55. ca 10,1 gram. In goede staat