Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse houtgestoken Chinese gepolychromeerde tempelfiguren met restvergulding. Eén hand mist. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
A. Bauer. 1878. Souvenir de Heyst et cetera. Vissersboot met figuren aan strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.