Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke zilveren lepels 178
Twee antieke zilveren lepels
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antieke Chinese dekselvaas 7207
Antieke Chinese dekselvaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke paraplustandaard 2101
Antieke paraplustandaard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren kaarthouder 185
Zilveren kaarthouder

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Sigarettenhouder met zilver + loep 192
Sigarettenhouder met zilver + loep

Resultaat:

60 EUR

3-Streng bloedkoralen collier 904
3-Streng bloedkoralen collier
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2x Chinese Cargo borden 7214
2x Chinese Cargo borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring met saffier 911
Gouden ring met saffier

Resultaat:

180 EUR

3x Object met tegels 2108
3x Object met tegels
Startprijs 50 EUR
Comfoor + tabakspot 2114
Comfoor + tabakspot
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chiffoniere 4254
Chiffoniere

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke Engelse vitrinekast 4261
Antieke Engelse vitrinekast

Resultaat:

140 EUR

18e Eeuwse Imari dekselterrine 7221
18e Eeuwse Imari dekselterrine
Startprijs 500 EUR
Hollandse bonheur 4268
Hollandse bonheur
Startprijs 200 EUR
Perzisch Bidjar kleed, 142 x 80 cm. 4505
Perzisch Bidjar kleed, 142 x 80 cm.
Startprijs 200 EUR
Zilveren lepel 228
Zilveren lepel
Startprijs 60 EUR
Witgouden ring met diamant, pavé 947
Witgouden ring met diamant, pavé
Startprijs 1.450 EUR
Kralentas met zilverwerk, 1824 235
Kralentas met zilverwerk, 1824
Startprijs 220 EUR
Verkocht
2x Kang Xi kop + schotels 7257
2x Kang Xi kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel, 1828 242
Zilveren geboortelepel, 1828

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser 1003
G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom 1010
A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke turfkist 2150
Antieke turfkist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Klein Perzisch kleed, 104 x 69 cm. 4534
Klein Perzisch kleed, 104 x 69 cm.

Resultaat:

190 EUR