Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. 19e , of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat
Zeer grote Chinese porseleinen pot met goudkarpersdecors en 6 bodemmerken. 37x39cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen okerkleurige balustervormige vaas met 6 tekens, bodemmerk. 21 cm. In goede staat
Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine dekseldoos met vleermuis/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met landschap/floraal coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Minimale randschade. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren bij kraanvogel decor en verso insekten. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinese miniatuur vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met houten deksel en drakendecor. Met 6 tekens, bodemmerk en console. ø13x9cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschapdecor. Met bodemmerk. haarlijn. ø42x8cm. In redelijke staat
Chinees porseleinen bord met Familie Rose figuren/goud decor en verse rode glazuur. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Chinees porseleinen celadon schaal met leeuw decor opgewerkt. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 Ø 19,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees rolschilderij. Paarden in landschap decor. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x 66 cm. In goede staat.
Groot Chinees rolschilderij met landschap decor. Handgesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x B 68 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha's bij kraanvogel/goud/insekten decor, verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met draak/phenix/ vleermuis/floraal/gouden decor. Plus verso blauw/rood florale decor. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein, 1 cup op hoge voet met bodemmerk en 1 drakenbord met bodemmerk. 11-17,5cm. In matige staat
Twee oude Chinese munten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen kraantjes dekselkan met floraal/vlinder decor. Deksel heeft randglazuur schade De pot heeft twee kraan uitgangen en binnenin een zeef. Afmeting: 50 x Ø 22 cm. In g...
19e Eeuws Chinees lakwerk huisaltaar met inhoud. Altaar heeft dubbele deuren, twee lades, schuifplank, etagieres. Inhoud: benen figuren, houten tempelwachters met polychrome, messing, brons, wierookb...
Grote Chinees porseleinen oker-kleurige Kang Xi gemerkte schotel. Afmeting: H 5,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Waarvan één met bovenrand schade. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met originele porseleinen console. Krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Hals vaas gerestaureerd. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Chinees porseleinen Familie Verte bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,3 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met zotjes voorstelling rondom. Afmeting: 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai pot met floraal/paradijsvogel decor. Bovenrand restauratie + haarscheur. Afmeting: H 25 x Ø 19 cm. In redelijke staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotels met krab/karper decor. Met bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: Ø 12,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen terrine met floraal decor. Koperen hengsels missen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hoekige dekseldoos met figuren/karaktertekens en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha staande op een lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 13,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren/fruit en floraal decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor en goudrand. Eén dekselvaas hals gelijmd. Afmeting: H 19 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Negen Chinees porseleinen Capucine kopjes met floraal decor. Eén kopje beschadigd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 6 - 7 cm. In goede staat.
Chinese metalen Ming-stijl Foo-hond met relikwiehouder. Afmeting: 22,5 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur verso + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/paradijsvogel/insekten decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin/vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x zwart/bruine kom met bodemmerk. 1x wit porseleinen vaas met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur en tuin/bloesemdecor. Bodemmerk. Afmeting:H 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Enkele chips deksel/vaas rand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat..
Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met figuren in coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken/vissen/floraal en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met florale decors en insecten. 29 cm. In goede staat
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Eén kopje chip, één kopje haarlijn, twee schotels haarlijn, één schotel chip. Afmeting...
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 5 Kop en schotels met lange lijs, 1 kopje met haarlijn, 5 kopjes en 5 schotels, 18e eeuws, 3x schotels en kopjes goed, resthaarlijn of chip. 6,5-13cm. Redelijk...
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.