Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 banden voorzien van geelgouden zetkasten bezet met getinte briljant geslepen diamanten. De band tussen de zetkasten is pavé gezet met briljant geslepen...
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Zilveren brede armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met 3 rijen met blauw en rookkleurige stenen. Voorzien van clipsluiting. Breedte 11mm. lengte 19 cm. ca 25,4 gram. In goede staat
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antieke Chinees porseleinen pompoen-vormige dekselpot met floraal/vlinder decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: 27 x18 x 19 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Armband met ovale holle schakels met daartussen 4 driehoekjes elk bezet met 6 zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte2,5-8mm. lengte 19 cm....
Grote ronde houtgestoken spiegel met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: Ø 138 cm. In goede staat.
Zilveren thorarol houder, 925/000, opengewerkt met floraal decor voorzien van sierlijk graveerwerk en banden met meanderachtige bewerking. In het midden is de ø3.6x26cm. ca 183 gram.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize linnen kabinet. 18e Eeuw. Met halve Korinthische zuilen en vergulde bronzen ornamenten. Tevens verguld bronzen beslag. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 24...
Witgouden broche, 585/000, met saffier. Broche uit 2 rond bewerkte elementen, in het midden voorzien van een rozet met 7 blauw saffieren. 28x14mm. ca 5 gram. In goede staat
Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zotjes in landschap/tuin/feniks decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: 18,6 cm. In goede staat.
Antieke zilveren bouilloire, 934/000. Fraaie grote theepot, bol model met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk. Een scharnierend handvat met voluten en acanthusblad. Het de...
Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.
Zware zilveren djokja schaal, 800/000, ronde schaal met geschulpte rand voorzien van floraal djokja decor. Op de ronde bodem van de schaal staat een afbeelding met vogels en veren. De schaal is geplaa...
Antieke penvuur pistool met leeuwenkop op kolf + kopergravering landschap en boot decor. Engeland? Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.