Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen erotische vrouwe justitia. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Bronzen boekensteun met zwart marmeren basement. Tortelduif. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Gesigneerd. H. Jonkers Bos 1936. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Hank Beelenkamp. 1952 - .Bronzen figuur. Meisje. Afmeting: 13,5 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Self portrait. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 42 x 21 x 20 cm. In goede staat.
Twee geëboniseerde hardhouten olifanten met been. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Bronzen meisjes figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Chiparus (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinese spekstenen boeddha met gravering + stempel. Circa 1900. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Bronzen sculptuur van stadhouder Willem van Oranje. 19e Eeuw. Drie deeltjes bij basement missen. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur naar Alberto Giacometti. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boomstam. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar Dali. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken verguld boeddhistisch figuur. Oosters. Met glas ingelegd. Afmeting: H 104 cm. 20e Eeuw. In goede staat.