17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...
Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.