Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese cups op voet 7637
Twee Chinese cups op voet
Startprijs 80 EUR
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7654
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein 7671
Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oude Chinese sculptuur, H 15 cm. 7688
Oude Chinese sculptuur, H 15 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees celadon bord Ø 25 cm. 7705
Chinees celadon bord Ø 25 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zes delen Chinees porselein 7722
Zes delen Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein 7739
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein

Resultaat:

50 EUR

Velsen bord Ø 19,7 cm. 6254
Velsen bord Ø 19,7 cm.
Startprijs 200 EUR