Zilveren mosterdpot, 950/000, opengewerkt model met krullen en bloemen geplaatst op 4 krulpoten en voorzien van een scharnierend deksel met bloemapplique. De mosterdpot is voorzien van een blauw glaze...
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd doosje met gedreven elementen voorzien van graveerwerk. MT.: Niekerk Schoonhoven, jl.:m: 1972, en een ovaal gecontourneerd doosj...
Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Victor Bauffe. 1849 - 1921. Poldergezicht met boerderij, koeien en visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Twee zilveren suikerstrooiers, 833/000, een empire strooier met rechthoekige bak met gezaagd patroon bevestigd aan een steel met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z: 1834, 7,5x17cm, en een strooier met...
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 833/000, in de vorm van een ei, versierd met getrembleerd graveerwerk. 5,5x3,5cm. ca 18,1 gram. Een paar kleine deukjes, verder in goede staat.
Antieke bureauklok met bachus en haan op marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.
Zilveren suikerstrooier, 833/000, sierlijk model deels voorzien van graveerwerk met allegorische voorstelling. De strooidop is versierd met een rand met ovaal zaagwerk en floraal graveerwerk. MT.: J.P...
18e Eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang, één wijzerig. Gaffelslinger afgebroken, maar wel aanwezig. Met bok. Geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...
Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1900. Waarschijnlijk U.S.A. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen zilveren bestek, Haags lofje, 833/000, met een sauslepel, een tafellepel en een opscheplepel. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.: A/G: 1910 en 1916 en de opscheplepel MT.: J.M. v...
Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...
Käthe Kollwitz. 1867 -1945. Duitse School. Moeder met kind. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
J.W. Schonnevelt Büchner. Duitse School. Stilleven met kruik en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 40 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote geelgouden harthanger, 585/000, met diamant en saffier. Hanger in de vorm van een hart met een rand volledig pavé gezet met diamanten. Aan de bovenzijde van het hart zit een V-vorm bezet met 7 v...
Zes diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Beschadigingen + chips. Afmeting: H 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor + verso landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld brons. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Stijlvolle witgouden hanger, 750/000, met grijze Zuidzee parel en diamanten. Hanger met een grote grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., met daarboven een opengewerkte druppelvormige element met 3 bloemen ...
Corneille. 1922 - 2010. Nr. 51/87. Abstracte compositie. Titel: Elf. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele band en daarbovenop een witgouden element bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,47 ct P. Breedte ring 11 mm. ø 53. ca 5,6 gra...
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse pentekening. Ongesigneerd. Putti. Pentekening op papier. Afmeting: H 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twaalf zilveren vleespriemen, 900/000. Deels getorst. Met afbeeldingen van 3x haan, 3x varken, 3x geit, 3x rund. Onbekende merken. Gewicht: circa 122 gram. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Witgouden oorhanger, 750/000, met diamant. Oorknoppen in de vorm van een opengewerkt rozet met diamanten en daaronder een opengewerkte peervormige hanger met een rand bezet met diamanten en middenin e...
Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
Zilveren horlogehuis en hangdoosje, BWG. Horlogehuis met een sierlijk zaagwerk en cartouches met putti. ø 6cm. En een hangdoosje in bloemvorm met graveerwerk. 6x2,5cm. Totaal ca 63,2 gram. In goede st...
Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.
Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.
W. van Boven. Hollandse School. Circa 1930. Hollands impressionistisch landschap met polderboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
F. van Gaalen. Hollands stilleven met tinnen kan, fruit etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees uit bamboe gesneden figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Langwerpige broche met florale opgewerkte zijkanten voorzien van gezaagde bloemen. In het midden van de broche zit een gefacetteerde granaat gevat in een bewer...
Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Twentse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Origineel slot + sleutel. Mooie patina. Afmeting: 85 x 153 x 78 cm. In goede originele staat.
Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...
Antieke Jugendstil mahoniehouten kaptafel met vier lades en floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 166 x 106 x 44 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring, Tiffany model bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. Breedte kop 6 mm. ø61. ca 3,5 gram. In goede staat
Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met zes gouden ringen, 585/000. Vier gouden bandringen voorzien van graveerwerk en twee zegelringen waarvan één met scharnierend ovale kop. breedte 7-10 mm. Enkelen iets uit model en wat gedeukt. ...
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Strak gevormde geelgouden ring, 750/000, met citrien en diamant. Ring met gematteerde bewerking en in de band bezet met 27 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.39 ct. Tussen de band is een drieho...
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.