Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Collectie aquarellen + tekeningen. Studie. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
H. Houssart. Circa 1920. Rivier met woonboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
L. Doorewaard. Circa 1930. Stadsgracht met figuur. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Verso L. Muller 1886. Watermolen in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1970. Erotische Perzische harem voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.
Pierre Allechinsky. 1927. Nr. 24/100. Autumn. Litho op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Sautals of Sautald? Franse School. 20e Eeuw. Impressionistische kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Jac de Groot. Circa 1900. Bosgezicht. Met ornament lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Thijs Buit, 1963. Oosters landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Riny Bus, Groningen. Platbodem bij havenmonding. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
50er Jaren aquarel. Rusland, paleisplein St. Petersburg. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
John Leenen, 2002. 1943 - . Boerderij in besneeuwd landschap. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.
Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Cavalerie in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 23 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.
F. Cano. 20e Eeuw. Landschap met huis en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
B.W. de Bruyn. Tweede helft 20e eeuw. Schelpenvisser op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1960. Boerin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.
J. Bricher. Tweede helft 20e eeuw. Hond op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Op de rug liggende kitten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Clara de Jong, 1998. 1928 - 2005. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
F.F. Vingerhoed. 20e Eeuw. Stadsgezicht Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Hans Lenteman. 1876 - 1953. Stadsgezicht Amsterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jotaf, 2003. Moderne compositie met gezicht. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 64 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht met boot, ophaalbrug en wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.
Jos Klaus. Pseudoniem van Henry Schouten. 1857 - 1927. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense botanische prenten in mahoniehouten lijsten. Naar Joseph Nigg. Afmeting: H 73 x B 50 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 20e Eeuw. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
William Douglas Almond. 1866 - 1916. Figuren in de kerk. Titel: Sheltered. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.
Vier werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
D. d'Arte. F. Conso. Italië? Vis op metaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 6,5 x B 20,3 cm. In goede staat.
Monogram C.K. Circa 1900. Perron met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.
Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie bosgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Sebastiaan van Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Ovaal schilderij. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.
Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Reint Withaar. 1928 - 2015. Bosven met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Pierrot. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.
Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.
A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.
J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.