Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Willy B., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.

Collectie aquarellen + tekeningen
Startprijs 80 EUR

Collectie aquarellen + tekeningen. Studie. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

H. Houssart, Rivier met woonboten
Resultaat: 70 EUR

H. Houssart. Circa 1920. Rivier met woonboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

L. Doorewaard, Stadsgracht
Resultaat: 80 EUR

L. Doorewaard. Circa 1930. Stadsgracht met figuur. Olieverf op linnen. Eén restauratie. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Watermolen in bos
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Verso L. Muller 1886. Watermolen in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Lassche, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR

Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollandse platbodems op zee
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Erotische Perzische harem voorstelling
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1970. Erotische Perzische harem voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met kat
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

D. Vanmeer, Hoenderhof
Startprijs 60 EUR

D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.

Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 50 EUR

Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Resultaat: 40 EUR

Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.

Monogram D.J., Handingekleurde plattegrond
Startprijs 60 EUR

Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Jachtvoorstelling
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.

Pierre Allechinsky, Autumn
Resultaat: 650 EUR

Pierre Allechinsky. 1927. Nr. 24/100. Autumn. Litho op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.

Twee handingekleurde gravures
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Resultaat: 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

B. Williams, Fantasie voortstelling
Resultaat: 120 EUR

B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Sautals of Sautald, Impressionistisch
Resultaat: 50 EUR

Sautals of Sautald? Franse School. 20e Eeuw. Impressionistische kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.

J.A. v.d. Bergh, Poelier op markt bij kaarslicht
Startprijs 180 EUR

J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Jac de Groot, Bosgezicht
Resultaat: 90 EUR

Jac de Groot. Circa 1900. Bosgezicht. Met ornament lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

A. Mertens, Hollands stadsgezicht
Startprijs 50 EUR

A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Oosters landschap
Resultaat: 150 EUR

Thijs Buit, 1963. Oosters landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Riny Bus, Platbodem bij havenmonding
Startprijs 200 EUR

Riny Bus, Groningen. Platbodem bij havenmonding. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

2x Luigi Crosio, Twee prenten
Startprijs 150 EUR

Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Sint Petersburg
Resultaat: 90 EUR

50er Jaren aquarel. Rusland, paleisplein St. Petersburg. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

John Leenen, Boerderij in besneeuwd landschap
Startprijs 100 EUR

John Leenen, 2002. 1943 - . Boerderij in besneeuwd landschap. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Jager met jachthond
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR

Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Cavalerie in bergachtig landschap
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Cavalerie in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 23 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.

F. Cano, Landschap met huis
Startprijs 50 EUR

F. Cano. 20e Eeuw. Landschap met huis en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Resultaat: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand
Resultaat: 100 EUR

B.W. de Bruyn. Tweede helft 20e eeuw. Schelpenvisser op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Boerin met schapen
Startprijs 420 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1960. Boerin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.

J. Bricher, Hond op rotsen
Resultaat: 50 EUR

J. Bricher. Tweede helft 20e eeuw. Hond op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Op de rug liggende kitten
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Op de rug liggende kitten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Landschap
Startprijs 100 EUR

Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.

Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 150 EUR

Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 25 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Twentse boerderij
Startprijs 100 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Landschap met koeien
Resultaat: 200 EUR

Clara de Jong, 1998. 1928 - 2005. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F.F. Vingerhoed, Stadsgezicht Enkhuizen
Resultaat: 70 EUR

F.F. Vingerhoed. 20e Eeuw. Stadsgezicht Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Resultaat: 130 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Hans Lenteman, A'dams stadsgezicht
Startprijs 250 EUR

Hans Lenteman. 1876 - 1953. Stadsgezicht Amsterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Jotaf, Moderne compositie met gezicht
Resultaat: 60 EUR

Jotaf, 2003. Moderne compositie met gezicht. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 64 cm. In goede staat.

L. van der Vlist, Riviergezicht
Startprijs 650 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht met boot, ophaalbrug en wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Paul Becker, Abstract
Startprijs 150 EUR

Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.

Jos Klaus, Mand met rozen
Resultaat: 500 EUR

Jos Klaus. Pseudoniem van Henry Schouten. 1857 - 1927. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.

Naar Joseph Nigg, Twee botanische prenten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Weense botanische prenten in mahoniehouten lijsten. Naar Joseph Nigg. Afmeting: H 73 x B 50 cm. In goede staat.

Rest signatuur, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Rest signatuur. 20e Eeuw. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

W.D. Almond, Sheltered
Resultaat: 180 EUR

William Douglas Almond. 1866 - 1916. Figuren in de kerk. Titel: Sheltered. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.

4x Henk Schuring,
Resultaat: 170 EUR

Vier werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

D. d' Arte F. Conso, Vis op metaal
Resultaat: 200 EUR

D. d'Arte. F. Conso. Italië? Vis op metaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 6,5 x B 20,3 cm. In goede staat.

Monogram C.K., Perron met figuren
Resultaat: 275 EUR

Monogram C.K. Circa 1900. Perron met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan
Resultaat: 600 EUR

Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier vrouwen
Startprijs 280 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.

Willem Heijtman, Strandgezicht
Startprijs 500 EUR

Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram B.v.H., Studie bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie bosgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

S. van Voorn Boers, Stilleven
Startprijs 750 EUR

Sebastiaan van Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Ovaal schilderij, Hoenderhof
Resultaat: 50 EUR

Ovaal schilderij. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.

H. Kleine, Modern abstract
Resultaat: 150 EUR

H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Paard
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.

Jos Mertens, Hoenderhof
Resultaat: 170 EUR

Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollands landschap met ijspret
Startprijs 150 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Expressionistisch
Startprijs 250 EUR

Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats
Resultaat: 250 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Paul Schouten, Hoenderhof
Resultaat: 500 EUR

Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.

H. Hess, Wintergezicht met knotwilgen
Resultaat: 180 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw
Startprijs 200 EUR

H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Kat met duiven
Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Tafel met fruit
Resultaat: 400 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Reint Withaar, Bosven met eenden
Resultaat: 200 EUR

Reint Withaar. 1928 - 2015. Bosven met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ruud Weenink, Pimpelmezen
Resultaat: 200 EUR

Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.

J. v.d. Kerkhove, Kreupele muzikant met instrumenten en vrouw
Startprijs 1.000 EUR

J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.

J. van Heel, Pierrot
Startprijs 300 EUR

Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Pierrot. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

Victor Carabain, Grachtgezicht Alkmaar
Resultaat: 425 EUR

Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

R. Jobjent, Plasgezicht met opvliegende eenden
Startprijs 250 EUR

Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.

Paul ten Hoopen, Interieur met vrouw
Resultaat: 350 EUR

Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.

Jerre Hakse, Landschap Portugal
Startprijs 350 EUR

Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.

A. Gignac. Zeegezicht
Resultaat: 400 EUR

A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Reekers, Bloemstilleven met insecten
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe
Resultaat: 700 EUR

Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.

Lucebert, Nachtvlinders
Startprijs 200 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.

J.A.B. Stroebel, Interieur met figuren en gejaagd wild
Resultaat: 400 EUR

J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startprijs 800 EUR

Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke emaille plaquette
Resultaat: 500 EUR

Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.

German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers
Startprijs 950 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Berend Brouwer, Boerderij met boer, paardenwagen en rodekool veld
Startprijs 450 EUR

Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

F. van Kregten, Koe bij bosrand
Resultaat: 700 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.