Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse kerstboom-standaard met spreuk; 'Ihr kinderlein kommet, O, kommet doch all!'. En een antiek gietijzeren ponsapparaat. Beide objecten circa 1900. Afmeting: 16 x 8 x 20 cm./28 ...
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met drie sieraden met granaat. Een double choker met bloemvormige elementen en 3 hangers, bezet met granaat, een armband met vierkante schakels met 9 granaten, mist 2 stenen en een ring met rozet ...
Set sieraden met granaat, met een broche, choker, mist één steentje, en armband. In goede staat
Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gietijzeren tazza met kabouters. Door E.G. Zimmermann, Hanau. Nr. 12979. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 63 x Ø 32 cm. In goede staat.
Drie delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee confiture dekselpotten van waaierkristal + onderzetters. En een kandij-coupe + onderschaal. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat...
Twee 19e eeuwse Hollandse kristallen stopflacons. Biedermeier. Circa 1850. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd wagenschot als kapstok. Afmeting: 113 x 17 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke religieuze geëmailleerde messing plaquette in lijst. Circa 1910. Afmeting: H 14 x B 10 cm. In goede staat.
Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke muziekstandaard van vurenhout met originele beschildering + stemvork. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 122 - 150 cm. In goede staat.
Antieke viool in originele houten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen lamp in Art Deco stijl. Baviaan op Oosterse houten piëdestal. 20e Eeuw. Afmeting: 181 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met groene steen. Ring met een grove zetkast met grillig gevormde poten geplaatst in een hartvorm en bezet met een grillige groene mineraal. De zijkanten van de band zijn ver...
Zilveren broche, 833/000, gemaakt van keelknopen, rond model met filigrainbewerking. MT.: Onduidelijk. 35x15mm. ca 7,1 gram. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 armbanden, manchetknopen en hanger met, zeeuwe knop, 2 gespen en 2 broches. Totaal ca 97 gram. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat
Antieke majolica biertap met floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Oudere restauratie. Figuur niet origineel. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse veldkijker in lederen foedraal. Gemerkt Artillerie Marce Iris de Paris. 1e Wereldoorlog. Circa 1914. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke geelgouden ring, 916/000, met saffier. Ring met een ruitvormige kop rijkelijk versierd met cantillen. In het midden van de kop is een ovaal cabouchon geslepen saffier met licht katt...
Geelgouden ring, 585/000, met chrysopaas. Ring met smalle ovale zetkast bezet met een smal ovaal geslepen chrysopaas. breedte kop 27 mm. ø 53. ca 4,7 gram. In goede staat
Antiek bronzen figuur. Elegante dame. Deels verguld. Circa 1900. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee oude zwarte herenhoeden in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 7,5mm, bevestigd aan een groot geelgouden streekslot, 585/000, met knopjes en een rozet van granaatjes, met bijbehorende gouden eindstukken versierd met fili...
Armband van granaat met een geelgouden slot, 585/000. Armband van 4 rijen kleine gefacetteerde granaten, ø 2 mm, bevestigd aan een geelgouden slot in de vorm van een bloem met granaat en eindstukken g...
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband, een bedelarmband en -ketting, collier, 2 colliers met hangers, 2 hangers, 8 ringen, 2 paar oorstekers en 3 broches. Totaal ca 114 gram. In redelijk, goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren letterbroches, 835/000, sierlijk gevormd, deels voorzien van graveerwerk. D, F,H,O,V,V,W. grootte ca 3 cm. Totaal ca 14,1 gram. Als nieuw.
Twee zilveren designringen, 925/000, zware strak gevormd en voorzien van lijndecor met geoxideerd detail. Merk Novitum. ø54/55. Breedte 11 en 7 mm. totaal ca 20 gram. Nieuw
Oude bronzen buste van een jongeman met halve maan. Op zwart marmeren basement. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm.In goede staat.
Raymond Weil horloge model Gloria, 18 krt gold plated, rond model met een creme kleurige wijzerplaat met bewerking en voorzien van romeinse cijfers, met datumaanduiding. Voorzien van een goldplated ba...
Lot zilveren sieraden met diverse hangers/bedels, oorstekers, ringen en broches. In redelijk goede staat. Diverse gehaltes.ca 145 gram.
Fraai Zilgold armband, een geelgouden armband, 585/000, met een zilveren kern, 925/000, met een gevlochten getorste schakel. Voorzien van een karabijnhaak. ø 2,8mm. lengte 19 cm. Nieuwprijs €275,-. In...
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren sokkel. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecornet. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Grote moderne sculptuur op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. Alle drie onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Koe. Gesigneerd L. Carvin. 1875 - 1951. Afmeting: 18 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia's. Een oorsteker met zirconia met daaraan een hanger in de vorm van een bloemenmand bezet met 5 zirconia;'s in spiegelchatons. grootte 11x23mm. ca 1,9 gram...
Rosé gouden ring, 750/000, met zwarte diamant. Strakke vierkante aan één zijde bezet met 7 zwarte briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct. Breedte 3,1 mm, ca 8,0 gram. In zeer goede staat
Zilveren choker, 925/000, met poezen. Choker met een gedraaid collier met in het midden een zilveren hart met 2 poezen, versierd met emaille, robijnen, markesiet en parel. 44cm. 5,5cm. ca 9,8 gram. Ni...
Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Ali Dermé. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Set van zilver, 925/000, met goud, voorzien van een choker en 2 broches met een geruwde bewerking en een goldpated element. 40 cm. 50x26mm en 69x16mm. Totaal ca 31 gram. MT.: Moser & Pfeil, Pforzheim....
Grove zilveren armband, 925/000, gemerkt Band of Angels, met grote zilveren ogen, achtvormige schakels met ruitdecor en rechthoekige schakels met ribdecor. De armband is voorzien van een kapitolstok. ...
Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Groot Amerikaans bronzen Western figuur. Paardentemmer op marmeren basement. 20e Eeuw. Bronco Buster. Gesigneerd copyright Frederic Remington. Mooie kwaliteit. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse boudoir spiegel van brons. Met putti met mandoline. Circa 1880. Met marmeren basement. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee plafonieres met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - Ø 22 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...
Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten heilig figuur met rank. 19e Eeuw. Rank beschadigd. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans houtgestoken figuur met restvergulding. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk + tin. Onder andere; ketels, waterpomp et cetera. Afmeting: 30 - 80 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.
Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring bolmodel, voorzien van een briljant geslepen diamant op de ring geplaatst met 2 poten en daarnaast aan weerskanten een briljant geslepen diamant. Totaal ca ...
Twee geelgouden rozetten met granaat, 585/000, Kleine gouden rozet, ø 10mm, bevestigd op een onedele steker, en een broche met een bloemvormige rozet met granaten in diverse vormen. Voorzien van een ...
Zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor, een parelrand en een hengsel met filetranden. MT.: Fa. Kennis en van der Ree, Voorschoten. jl.:k:1920. 10,5x8x10cm. ca 80,4 gram. ...
Kapitale zilveren bouilloir, 800/000. de kan en het comfoor zijn fraai versierd met guirlandes, strikken en bloemenranken. Langs de randen voorzien van een parelbewerking. Het deksel is voorzien van c...
Unieke Nautilusbeker voorzien van een grote parelmoeren schep op een zilveren voet met houten basement, versierd met schelp- en visappliqueen. 925/000. MT. voet: C.Bos & Zn. Amsterdam, jl.:G:1991. ø1...
Sierlijke zilveren doos, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, geschulpte bewerking, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. Het gecontourneerde scharnierende deksel is tevens voorzien van f...
Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...
Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans sabel met bronzen heft, adelaar en leeuwenkoppen. LA 77. Afmeting: L 91,5 cm. In goede staat.
Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.
Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. Oxydatie. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Franse brandweerhelmen. Metaal met messing. Géén binnenhelmen. Afmeting: 22 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.