Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden ring, 585/000, met zilver en diamanten met een oud slijpsel. Ring met een bewerkte rand en een ovaal gecontourneerde kop met zilver en bezet met 3 roosgeslepen diamanten in het midd...
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Hanger in de vorm van een vrouwfiguur met ring in de hand en voorzien van 3 diamantjes, 2 bij de borsten en 1 in de schaamstreek. 58x13mm. ca 14,4 gram. In goe...
Geelgouden broche, 585/000, met similie. Broche met 3 rozetten bezet met similiestenen. Grootte 10x29mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant.. Een vierkant Venetiaans collier, 2,3x2,3mm, met in het midden een element floraal versierd met een golvende rij met 5 vierpoot chatons bezet met brilj...
Geelgouden oorringen, 750/000, groot model met een bamboe motief en voorzien van een mat lijnendecor. Breedte 8,5mm. ø 45 mm. ca 10,3 gram. In zeer goede staat
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.
Grote geelgouden hanger/broche, 585/000, met een prachtige schelpcamee. Ovale opengewerkte gouden rand versierd met graveerwerk en een getorste bewerking, voorzien van een grote fraai gesneden schelpc...